Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)
Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)

Školení ve VMware Authorized Training Centru (VATC) společnosti Arrow ECSSpolečnost Arrow ECS, a.s. získala status autorizovaného školicího střediska VMware a s ním oprávnění nabízet autorizovaná školení VMware v roce 2004. Od tohoto roku se nabídka našich kurzů ztrojnásobila a kurzy školicího střediska VATC u nás absolvovaly tisíce zákazníků.

Proč se vyškolit ve VATC společnosti Arrow ECS

  • Kvalita kurzů – jednotlivá školení jsou vedená zkušenými a kvalifikovanými lektory, jeden z našich lektorů byl na základě hodnocení účastníků školení vyhlášen jako nejlepší lektor VMware v celém regionu EMEA (Evropa, Střední Východ, Afrika)
  • Nejširší nabídka certifikovaných školení VMware
  • Dlouhodobé zkušenosti a tradice našeho střediska s pořádáním IT kurzů
  • Organizace školení v komfortních a nově vybavených učebnách
Více informací

Více informací k jednotlivým kurzům, cenám a termínům naleznete na stránce edu.arrow.com/cz/.