Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). Aktuálně: Karel obhájil v srpnu 2018 potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


VeeamON v Chicagu i v Praze

Konference VeeamON 2018 se uskutečnila v polovině května v Chicagu a nabídla účastníkům řadu informací o nejnovějších technologiích a trendech nebo nejlepších praktikách spojených s řešeními Veeam. Na hlavní přednášky z této konference se můžete podívat zde.

Na tuto celosvětovou konferenci navázalo červnové VeeamON Forum 2018 v Praze, o kterém se můžete dozvědět více například z této reportáže.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

Školení ve VMware Authorized Training Centru (VATC) společnosti Arrow ECSSpolečnost Arrow ECS, a.s. získala status autorizovaného školicího střediska VMware a s ním oprávnění nabízet autorizovaná školení VMware v roce 2004. Od tohoto roku se nabídka našich kurzů ztrojnásobila a kurzy školicího střediska VATC u nás absolvovaly tisíce zákazníků.

Proč se vyškolit ve VATC společnosti Arrow ECS

  • Kvalita kurzů – jednotlivá školení jsou vedená zkušenými a kvalifikovanými lektory, jeden z našich lektorů byl na základě hodnocení účastníků školení vyhlášen jako nejlepší lektor VMware v celém regionu EMEA (Evropa, Střední Východ, Afrika)
  • Nejširší nabídka certifikovaných školení VMware
  • Dlouhodobé zkušenosti a tradice našeho střediska s pořádáním IT kurzů
  • Organizace školení v komfortních a nově vybavených učebnách
Více informací

Více informací k jednotlivým kurzům, cenám a termínům naleznete na stránce edu.arrow.com/cz/.