Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). Aktuálně: Karel obhájil v srpnu 2018 potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


VeeamON v Chicagu i v Praze

Konference VeeamON 2018 se uskutečnila v polovině května v Chicagu a nabídla účastníkům řadu informací o nejnovějších technologiích a trendech nebo nejlepších praktikách spojených s řešeními Veeam. Na hlavní přednášky z této konference se můžete podívat zde.

Na tuto celosvětovou konferenci navázalo červnové VeeamON Forum 2018 v Praze, o kterém se můžete dozvědět více například z této reportáže.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

AKTUÁLNÍ PROMO AKCE


Pro bližší informace o promo akcích, jejich podmínkách a SKU nás kontaktujte na těchto adresách:

Petr Bobek - petr.bobek@arrow.com
Vladimír Gazdík - vladimir.gazdik@arrow.com
Luděk Šoukal - ludek.soukal@arrow.com

Aktuální promo akce Veeam

Do 30.9.2018 mohou získat zákazníci zdarma upgrade z licencí Veeam Backup Essentials (VBE) na licence Veeam Availability Suite (VAS); zdarma mohou získat rovněž tříměsíční předplatné produktů Veeam Agent pro Microsoft Windows a Linux nebo Veeam Backup pro Microsoft Office 365. Podrobnější informace naleznete zde.