Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Veeam je potřetí za sebou lídrem v oblasti zálohování a obnovy datových center v hodnocení Gartner Magic Quadrant pro rok 2019

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Agentura Gartner zařadila Veeam ve zprávě Magic Quadrant 2019 zaměřené na řešení zálohování a obnovy do kvadrantu lídrů. Ze strany agentury Gartner se jedná o třetí vyhodnocení společnosti Veeam jako lídra ve své kategorii. Toto ocenění potvrzuje investice společnosti Veeam do dodávek kompletního portfolia zaměřeného na správu cloudových dat jejím zákazníkům a partnerům, společně s kvalitní podporou zajišťující ochranu dat ve fyzickém, virtuálním i cloudovém prostředí.

Společnost Veeam i nadále roste v oblasti cloudové správy dat díky úzké spolupráci s partnery jako AWS, Microsoft a tisíce poskytovatelů služeb, kteří pomáhají zákazníkům s migrací a využitím cenových výhod, škály a elasticity cloudu. Společnost Veeam získala v objednávkách v průběhu roku více než 355 000 zákazníků a 1 miliardu dolarů a neúnavně pokračuje v inovacích; například nový program „with Veeam“, jenž se těší masivní kladné odezvě, je jen jednou ze strategií, v nichž Veeam přináší inovace a spolupracuje s technologickými partnery na dodávkách kombinovaných hardwarových a softwarových řešení zlepšujících zákaznický výběr a flexibilitu.

Zpráva agentury Gartner „Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Solutions“ z října 2019 je dostupná zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace