Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

VMware jmenován lídrem v hodnocení Magic Quadrant pro oblast virtualizační infrastruktury serverů x86

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Agentura Gartner zařadila VMware do kvadrantu lídrů v rámci svého hodnocení Magic Quadrant 2012 v oblasti virtualizační infrastruktury pro servery x86.

Dle společnosti Gartner „již virtualizace překročila padesát procent celkového vytížení serverů a pokračuje v růstu.“ Zpráva dále uvádí, že: „trh s virtualizační infrastrukturou pro servery x86 je pilířem dvou velmi důležitých tržních trendů, které vzájemně souvisí a částečně se překrývají – modernizace infrastruktury a cloud computingu. Virtualizace je základem pro poskytování infrastruktury jako služby (IaaS) a bude využívána pro zřízení privátních, veřejných a interoperativních hybridních cloudových služeb.“

„Společnost VMware celé desetiletí investovala do virtualizace za účelem vytvoření cloudových operací, které povedou ke špičkové automatizaci, flexibilitě a efektivitě. Z této investice teď těží zákazníci VMware všech velikostí,“ uvedl Rick Jackson, ředitel pro marketing společnosti VMware. „Jsme přesvědčeni, že naše umístění v kvadrantu lídrů jen podtrhuje fakt, že VMware má vizi, strategii a nabídku, která pomůže zákazníkům proměnit jejich IT prostředí a dostát závazkům v oblasti cloud computingu.“

Uznání a úspěchy v oboru

VMware vSphere® je nejrozšířenější virtualizační platforma na světě. Široce ji využívají jak velké společnosti, tak malé a střední firmy (SMB) i poskytovatelé veřejných cloudových služeb. Je základem rostoucího trhu virtuálních desktopů (VDI).

  • V uplynulém roce vzrostl počet zákazníků VMware celosvětově na více než 350 000 a zahrnuje i 100 % společností zařazených v žebříčku Fortune 100.
  • Ve 26 zemích po celém světě v současnosti funguje více než 125 ověřených veřejných cloudů VMware vCloud®.
  • Přes 2000 nezávislých prodejců softwaru (ISV) tvoří podporu pro více než 3 600 aplikací běžících na VMware vSphere.
Úplnou zprávu o hodnocení Magic Quadrant v oblasti virtualizační infrastruktury pro servery x86 naleznete zde.

O hodnocení Magic Quadrant

Gartner nepodporuje žádného prodejce, produkt nebo službu uvedenou v rámci svých publikací a nedoporučuje uživatelům technologií, aby volili pouze mezi prodejci s nejvyšším hodnocením. Výzkumné publikace Gartner vyjadřují názor výzkumné společnosti Gartner a neměly by být vydávány za všeobecný fakt. Agentura Gartner vylučuje jakékoliv záruky ať již výslovné či implicitní s ohledem na tento průzkum, včetně jakýchkoliv záruk prodejnosti nebo vhodnosti řešení pro konkrétní účely.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace