Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

VMware představuje vylepšení pro End User Computing

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnost VMware představila první verzi řešení VMware Horizon Suite, nové platformy, která nabídne flexibilní firemní pracovní prostor v cloudu pro mobilní pracovníky, kteří se mohou připojit odkudkoliv za použití jakéhokoliv zařízení.

Společnost VMware zároveň předvedla, jak spojení produktů VMware View a Wanova Mirage umožní zákazníkům přeměnit starší desktopy pro éru cloudu.

Horizon Suite: Platforma pro mobilní pracovní sílu

IT organizace musí zvládnout správu přístrojů, aplikací, dat a uživatelů v éře po PC, proto potřebují řešení, která jim pomohou pokročit od správy přístrojů ke správě uživatelské zkušenosti napříč různými zařízeními. Dnes VMware představil první verzi řešení VMware Horizon Suite a předvedl, jakým způsobem pomůže zákazníkům zajistit pracovní prostor složený z různých zařízení a poskytne koncovým uživatelům bezpečný přístup k aplikacím a datům odkudkoliv.

VMware Horizon Suite spojuje technologie z projektu Octopus, AppBlast, řešení ThinApp, VMware Horizon Application ManagerTM a VMware Horizon Mobile do skutečně integrované platformy pro správu mobilní pracovní síly. VMware Horizon Suite poskytne flexibilní platformu, která jedinečným způsobem kombinuje principy identity, kontextu a pravidel do oddělených osobních a firemních pracovních prostředí, takže je možné konzistentně přistupovat k aplikacím a datům prostřednictvím jakéhokoliv osobního zařízení.

Prostřednictvím centrální webové konzole pro správu mohou IT pracovníci přizpůsobit katalog služeb pro všechny aplikace a data společnosti. Horizon Suite bude rozumět charakteristikám uživatele a prostředí (zařízení, umístění a úroveň připojení) a na jejich základě uplatní daná pravidla pro aplikace, data a desktopy. Díky tomu mohou IT pracovníci zprovoznit Windows, Android, iOS, webové a SaaS aplikace v rámci jediného pracovního prostředí a poskytnout koncovým uživatelům samoobslužný přístup k aplikacím a datům odkudkoli. První verze Horizon Suite zároveň umožní koncovým uživatelům bezpečně přistupovat ke svým složkám a datům a sdílet je z jakéhokoliv přístroje.

VMware View a Wanova Mirage: Centralizované desktopy pro mobilní pracovní sílu
Protože jsou pracovníci stále mobilnější, musí IT zajistit přístup k tradičním Windows desktopům kdykoliv a odkudkoliv. Díky nedávné akvizici společnosti Wanova může nyní VMware se svou partnerskou komunitou poskytovat řešení pro centralizovanou správu desktopů, která splňují požadavky IT organizací pro přeměnu tradičních Windows desktopů na službu:

  • Správa virtuálních a fyzických desktopů – hostování desktopů v datových centrech za využití technologie VMware View přináší mnoho výhod včetně jednodušší správy systému a aplikací, větší bezpečnosti a kontroly a větší dostupnosti a pružnosti. Zapojení technologie Wanova Mirage rozšíří výhody pro správu desktopů v cloudu, protože umožní lokální systémové aktivity na fyzických desktopech a laptopech. Mirage naklonuje obrazy koncových bodů v datových centrech a zprovozní je lokálně. Zákazníci tak mohou čerpat výhody centralizované správy obnovení, zatímco uživatelé mohou pracovat offline a zachovat si své uživatelské preference (user experience) bez kompromisů. Tato dvě řešení mohou společně podporovat systémy složené z jakékoliv kombinace úkolů a zaměstnanců.
  • Program View „Rapid Desktop“ se rozbíhá – Společnosti Cisco, Dell, HP a Intel se dnes přidaly k rostoucímu ekosystému technologických, channel a OEM partnerů, kteří pomáhají vyvíjet a prodávat zařízení VMware View. Tato snadno nasaditelná zařízení pro infrastrukturu virtuálních desktopů (VDI) mohou hostovat 25 až 500 virtuálních desktopů, které lze velmi rychle poskytnout, což je vhodné pro malé a střední firmy, a škálovat, čehož využijí větší organizace.
  • Nová řešení VMware View – VMware dnes představil dvě nová řešení pro rychlé nasazení desktopů, která pomohou IT administrátorům co nejlépe vytvářet nová prostředí a zajistit, aby všechny vybrané součásti navzájem spolupracovaly. Řešení VMware View Business Process Desktop a Branch Office Desktop byla testována v laboratořích, kde se ověřovala jejich interoperabilita a výkon. Obě řešení jsou zároveň podporována referenční architekturou, nástroji a službami VMware a technologických partnerů pro minimalizaci dohadů a nejasností v oblasti infrastruktury virtuálních datových center.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace