Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Specialisté Arrow obhájili status VMware vExpert a Veeam Vanguard

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Karlovi Novákovi a Jiřímu Viktorinovi se nedávno podařilo opětovně obhájit status VMware vExpertů pro rok 2020. Karel Novák je také jedním z 31 zakládajících členů prestižní komunity Veeam Vanguard a členství v této komunitě v letošním roce obhájil již po šesté v řadě.


Kdo je VMware vExpert?

VMware vExpert je člověk, který věnuje svůj pracovní a často i volný čas zvyšování praktických znalostí o VMware technologiích, které získává během práce na virtualizačních projektech, při testování virtualizačních technologií nebo přímo v provozu datových center. Je to člověk, který je „advokátem“ technologií VMware a který své znalosti dále sdílí v rámci odborných komunit. Nejde přitom o znalosti nabyté z literatury či prezentačních slidů, ale o reálné zkušenosti z praxe. vExpert se přitom neomezuje pouze na technologie VMware, ale zvládá také další technologie spolupracující s technologiemi VMware.

Naši VMware vExperti

Karel Novák a Jiří Viktorin jsou součástí velké komunity VMware architektů, konzultantů, administrátorů a designerů známé jako VMware vExperti. Toto ocenění je udělováno pro daný rok vždy na základě výsledků a činnosti v minulém roce. VMware vExperti jsou vybíráni každý rok znovu, není to tedy žádné „doživotní“ ocenění. O to cennější je, že Karel Novák je VMware vExpertem od roku 2012 nepřetržitě již po deváté v řadě a Jiří Viktorin je vExpertem po šesté v řadě. Karel je rovněž členem subprogramů vExpert PRO 2020, vExpert NSX 2020, vExpert Security 2020 a vExpert Cloud Provider 2020.
Karel Novák obhájil status Veeam Vanguard pro rok 2020

Veeam 'Vanguardi' jsou lidé z celého světa, kteří byli vybráni společností Veeam, kteří tvoří ve svých komunitách ambasadory řešení Veeam. Jedná se o velmi významný a prestižní status, kterým se může aktuálně pyšnit pouze 62 lidí z celého světa. Někteří z nich jsou bloggeří, další jsou aktivní na Veeam Fórech nebo sdílejí s ostatními řadu významných a specifických informací o řešeních Veeam. Podobně jako u VMware vExpertů je členství se členství ve Veeam Vanguard každoročně obhajuje – a Karel Novák, který je jedním z 31 zakládajících členů Veeam Vanguard, toto ocenění v letošním roce obhájil již po šesté v řadě.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace