Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Specialisté Arrow obhájili status VMware vExpert a Veeam Vanguard

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Karlovi Novákovi a Jirkovi Viktorinovi se nedávno podařilo opětovně obhájit status VMware vExpertů pro rok 2019. A aby skvělých novinek nebylo dost, Vladan Laxa se letos stal vExpertem vůbec poprvé a Karel Novák obhájil také status Veeam Vanguard.

Kdo je VMware vExpert?

VMware vExpert je člověk, který věnuje svůj pracovní a často i volný čas zvyšování praktických znalostí o VMware technologiích, které získává během práce na virtualizačních projektech, při testování virtualizačních technologií nebo přímo v provozu datových center. Je to člověk, který je „advokátem“ technologií VMware a který své znalosti dále sdílí v rámci odborných komunit. Nejde přitom o znalosti nabyté z literatury či prezentačních slidů, ale o reálné zkušenosti z praxe. vExpert se přitom neomezuje pouze na technologie VMware, ale zvládá také další technologie spolupracující s technologiemi VMware.

Naši VMware vExperti

Součástí našeho Arrow týmu pro VMware jsou tři specialisté na virtualizační technologie – Karel Novák, Jirka Viktorin a Vladan Laxa. Všichni tři jsou součástí velké komunity VMware architektů, konzultantů, administrátorů a designerů známé jako VMware vExperti. Toto ocenění je udělováno pro daný rok vždy na základě výsledků a činnosti v minulém roce. VMware vExperti jsou vybíráni každý rok znovu, není to tedy žádné „doživotní“ ocenění. O to cennější je, že Karel Novák je VMware vExpertem od roku 2012 nepřetržitě již po osmé v řadě a Jirka Viktorin po páté v řadě. Vladan Laxa se stal vExpertem vůbec poprvé.
.
„Moc si vážím tohoto ocenění, které mám po páté v řadě. Beru to jako informaci, že dělám něco navíc pro komunitu a někdo si toho i všímá.“

– Jiří Viktorin, System Engineer Virtual Infrastructure, Arrow
.
„Jsem hrdý na toto ocenění práce pro komunitu a znamená to pro mě také motivaci pokračovat v této práci i v následujících letech.“

– Vladan Laxa, Virtual Infrastructure Engineer, Arrow

Karel Novák je navíc zařazen i do dvou subprogramů – status vExpert NSX 2019 obhájil již po čtvrté v řadě a nově získal i status vExpert Pro 2019.
.
„Vůbec poprvé jsem se stal nejvýše postaveným vExpertem, jak je to jen možné. Tento status mi umožňuje mimo jiné volit nové i dřívější vExperty pro Českou republiku a Slovensko nebo se vyjadřovat k vExpertům z okolních zemí.“

– Karel Novák, Senior Virtual Infrastructure Engineer, Arrow

Karel Novák obhájil status Veeam Vanguard pro rok 2019

Veeam 'Vanguardi' jsou lidé z celého světa, kteří byli vybráni společností Veeam, kteří tvoří ve svých komunitách ambasadory řešení Veeam. Jedná se o velmi významný a prestižní status, kterým se může pyšnit maximálně 70 lidí z celého světa. Někteří z nich jsou bloggeří, další jsou aktivní na Veeam Fórech nebo sdílejí s ostatními řadu významných a specifických informací o řešeních Veeam. Podobně jako u VMware vExpertů je členství se členství ve Veeam Vanguard každoročně obhajuje – a Karel Novák, který je jedním z z 31 zakládajících členů Veeam Vanguard, toto ocenění v letošním roce obhájil již po páté v řadě.Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace