Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na školení VMware a Veeam

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nabízíme vám několik tipů na školení VMware (vSphere, vRealize, NSX) a Veeam (VMCE-A) v zářijových a říjnových termínech.

Veeam Certified Engineer – Advanced (VMCE-A): Design & Optimization V1
13.-14.9.2018, Praha
Tento kurz je určen pro účastníky základního školení VMCE, konzultanty a systémové administrátory, kteří absolvovali již základní školení VMCE a mají zájem o získaní certifikace “Veeam Certified Architect”. Po absolvování školení VMCE-Advanced budou účastníci schopní navrhovat a optimalizovat řešení Veeam Availability Suite dle osvědčených postupů Veeam Solution Architektů.
Více informací a registrace

VMware vSphere: Optimize and Scale [6.7]
17.-21.9.2018, Praha nebo Virtual Classroom
Tento kurz je navržen pro pokročilé uživatele VMware vSphere. Účastníky naučí pokročilým technikám konfigurace a správy ve vysoce dostupném a škálovatelném virtuálním prostředí. Během tohoto kurzu, který je složen z teorie i praxe v labech, si student nakonfiguruje a zoptimalizuje funkce vSphere, které jsou základem skutečně škálovatelné infrastruktury, a zhodnotí, kdy a kde mají tyto funkce největší efekt.
Více informací a registrace

VMware vRealize Automation: Install, Configure, Manage [V7.3]
1.-5.10.2018, Praha
Během tohoto pětidenního kurzu se zaměříte na instalaci konfiguraci a správu řešení VMware vRealize Automation. Naučíte se konfigurovat a používat VMware vRealize Automation včetně samoobslužného portálu a vytváření položek v servisním katalogu, který obsahuje předdefinované virtuální stroje, softwarové komponenty a sítě na vyžádání pomocí VMware NSX. Tento kurz také obsahuje informace o interakci vRealize Automation s ostatními systémy pomocí řešení VMware vRealize Orchestrator ke spouštění procesů, vytváření schvalovacích pravidel a správě životního cyklu strojů k omezení spotřeby zdrojů. Díky tomuto kurzu rovněž lépe porozumíte, jak získat více výhod z automatizace jako komponenty konceptu softwarově definovaného datového centra.
Více informací a registrace

VMware NSX: Install Configure Manage [V6.4]
1.-5.10.2018, Praha
Školení je zaměřeno na instalaci, konfiguraci a správu VMware NSX. Kurz používá VMware NSX jako součást platformy pro softwarově definované datové centrum (SDDC). Naučíte se, jak používat funkce logických switchů v NSX k virtualizaci síťového prostředí a v rámci kurzu je také probíráno logické routování, pomocí kterého můžete dynamicky routovat mezi různými virtuálními prostředími. Navíc se naučíte, jak využít výhod gateway services, konfigurace firewallů a služeb bezpečnosti, které vám pomohou zabezpečit a optimalizovat NSX prostředí. Přístup do prostředí SDDC je poskytnut pomocí hands-on labů k osvojení znalostí a postupů prezentovaných při výkladu.
Více informací a registrace


Kompletní nabídku školení naleznete zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace