Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 3

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nová verze nejrychleji se rozvíjejícího produktu společnosti Veeam dále upevní její dominantní postavení na trhu se zálohovacími řešeními pro Microsoft Office 365. Firmám nabízí 30x rychlejší zálohování, vylepšené zabezpečení a dokonalejší viditelnost a analytiku.

Veeam představil novou verzi softwaru Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3. Organizacím nabízí ještě rychlejší zálohování, vylepšené zabezpečení a dokonalejší viditelnost a analytiku. Protože jsou firmy odpovědné za ochranu svých dat sady Office 365, poskytuje řešení společnosti Veeam bezpečné zálohování aplikací Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business a Microsoft Teams a umožňuje rychlou obnovu jednotlivých položek a efektivní elektronické zjišťování (eDiscovery) zálohovaných dat sady Office 365 nebo hybridního prostředí.

V návaznosti na rychlé přijetí a rostoucí poptávku po produktech sady Microsoft Office 365 vznikla poskytovatelům služeb příležitost nabízet zálohovací řešení více než 140 milionům uživatelů sady Office 365, a to na trhu s hodnotou 2,5 miliardy dolarů. Prostřednictvím Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 pomáhají partneři programu Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) s bezpečným zálohováním dat sady Office 365, včetně aplikací Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive for Business, s rychlou obnovou jednotlivých položek pomocí řady flexibilních možností, které jim tak dovolují automatizovat a škálovat toky příjmů ze zálohování sady Office 365.

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 eliminuje riziko ztráty přístupu k důležitým obchodním datům a pomáhá udržet kontrolu nad organizací. Verze 3 usnadňuje efektivní zálohování a spolehlivou obnovu dat sady Office 365 v aplikacích Exchange, SharePoint a OneDrive, a to díky:

  • až 30x rychlejšímu zálohování v aplikacích SharePoint Online a OneDrive for Business, což výrazně zkracuje dobu zálohování Office 365 z celých hodin na minuty a z minut na pouhé vteřiny,
  • vylepšenému zabezpečení zálohovaných dat sady Office 365 s podporou multi-faktorové autentizace,
  • vylepšené viditelnosti a analytice s využitím zpráv o ochraně dat sady Office 365, které pomáhají při identifikaci nechráněných poštovních schránek a zároveň sledují platnost licencí a využívání úložišť.
Cena a dostupnost

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 je ihned k dispozici v ročním předplatném na jeden až pět let s možností roční nebo přímé fakturace. Nejvýhodnější je tříleté předplatné s přímou fakturací za výrobcem doporučenou maloobchodní cenu ve výši 1,20 USD za uživatele měsíčně.

Bezplatná komunitní verze

Bezplatná komunitní verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 nabízí bezplatný přístup a kontrolu nad daty sady Office 365 s využitím stejných funkcí jako v případě placené verze. Je však omezena na 10 uživatelů a 1 TB chráněných dat na platformě SharePoint. Bezplatnou komunitní verzi Veeam Backup pro Microsoft Office 365 si můžete stáhnout zde

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 bude včetně deep-dive ukázek a workshopů představen jako klíčový produkt společnosti Veeam Software na konferenci VeeamON 2019, přední světové události v oblasti inteligentní správy dat. Konference se uskuteční v Miami na Floridě od 20. do 22. května 2019 a již nyní je otevřena registrace.

Téměř 10 000 zákazníků, partnerů a influencerů se zúčastnilo konference VeeamON 2018 v Chicagu v Illinois a regionálních fór VeeamON na celém světě.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace