Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na školení VMware a Veeam

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nabízíme vám několik tipů na školení VMware (vSphere, NSX, Virtual SAN) a Veeam (VMCE) v prázdninových termínech.

Veeam Certified Engineer (VMCE)
10.-12.7.2018, Bratislava
Kurz Veeam Certified Engineer (VMCE) ve verzi 9.5 poskytuje podrobné a rozsáhlé technické informace spolu s intenzivními praktickými cvičeními k řešením Veeam v následujících oblastech: vlastnosti a funkce, zavádění, konfigurace, průvodce novou úlohou zálohování, replikace, SureBackup, SureReplica a obnovení virtuálních počítačů a objektů. Třídenní školení pod vedením lektorů je z 50 % tvořeno přednáškami a z 50 % praktickými laboratorními cvičeními.
Více informací a registrace

VMware vSphere: What's New [V5.5 to V6.7]
23.-25.7.2018, Praha nebo Virtual Classroom
V tomto praktickém třídenním kurzu objevíte nové funkce a vylepšení v systémech VMware vCenter Server 6.7 a VMware ESXi 6.7. Díky reálným scénářům nasazení, praktickým návodům a cvičením dovedností získáte zkušenosti k efektivnímu nastavení a konfiguraci VMware vSphere 6.7. Tento kurz doporučujeme pro všechny, kdo chtějí nasadit vSphere 6.7 v jejich stávajících vSphere prostředích.
Více informací a registrace

VMware NSX: Install Configure Manage [V6.4]
6.–10.8.2018, Praha
Školení je zaměřeno na instalaci, konfiguraci a správu VMware NSX. Kurz používá VMware NSX jako součást platformy pro softwarově definované datové centrum (SDDC). Naučíte se, jak používat funkce logických switchů v NSX k virtualizaci síťového prostředí a v rámci kurzu je také probíráno logické routování, pomocí kterého můžete dynamicky routovat mezi různými virtuálními prostředími. Navíc se naučíte, jak využít výhod gateway services, konfigurace firewallů a služeb bezpečnosti, které vám pomohou zabezpečit a optimalizovat NSX prostředí. Přístup do prostředí SDDC je poskytnut pomocí hands-on labů k osvojení znalostí a postupů prezentovaných při výkladu.
Více informací a registrace

VMware Virtual SAN: Deploy and Manage [V6.6]
21.–23.8.2018, Praha
Tento kurz je zaměřen na to, jak spravovat řešení Software Defined Storage s VMware Virtual SAN 6.6 a jak konfigurovat a spravovat Virtual SAN. Virtual SAN se používá jako důležitá složka ve softwarově definovaném datovém centru (SDDC) VMware. Studenti získají praktické zkušenosti s Virtual SAN prostřednictvím praktických cvičení. Kurz je založen na řešeních VMware ESXi 6.5, VMware vCenter Server 6.5 a VMware Virtual SAN 6.6.
Více informací a registrace


Kompletní nabídku školení naleznete zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace