Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

VMware představuje vFabric 5, integrovanou aplikační platformu pro virtuální a cloudová prostředí

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nové flexibilní licencování, nasazování a škálování sladí aplikační infrastrukturu s cloudovými modely.

Společnost VMware ohlásila vFabric™ 5, integrovanou aplikační platfromu pro virtuální a cloudová prostředí. Díky kombinaci předního vývojového Java rámce Spring a nejnovější generace aplikačních služeb vFabric poskytne vFabric 5 aplikační platformu pro tvorbu, nasazování a provoz moderních aplikací. vFabric 5 poprvé představí flexibilní balíčky a licenční model, které umožní podnikům nakoupit software pro aplikační infrastrukturu založený na virtuálnch strojích a ne na fyzických hardwarových procesorech a platit pouze za používané licence. Tento model bude eliminovat desítky let starou praxi, kdy musely organizace nakupovat software navíc, aby byly schopny zvládnout provoz ve špičkách, což znamenalo vyšší náklady a pořízení softwarových licencí, které nebyly mimo špičky využity. Model použitý ve vFabric 5 se spíše podobá cloudovým modelům, kde jsou náklady na software svázány s jeho používáním a hodnotou poskytovanou organizaci.

Optimalizace pro vSphere

vFabric 5 je specificky navržen tak, aby využil výhod serverové architektury VMware vSphere®, která představuje v nejširší míře nasazovanou virtualizační platfromu. Nová schopnost Elastic Memory for Java (EM4J), která bude dostupná ve vFabric tc Serveru, umožní optimální správu paměti napříč Java aplikacemi díky využití tzv. “memory ballooningu” v JVM. Tato schopnost umožní v kombinaci s VMware vSphere vyšší serverovou hustotu pro Java workload v řešení vFabric.

Nejlepší platforma pro běh Spring aplikací

Více než 3 milióny vývojářů využívají Spring pro tvorbu Java aplikací. S řešením vFabric mohou uživatelé získat skvělý náhled na výkon svých Spring aplikací díky novým Spring Insight Operations. Ty jsou založeny na technologii Spring Insight, kterou dnes využívají vývojáři ve svých vývojových prostředích, a rozšiřují tuto schopnost do provozních prostředí, čímž umožňují lepší spolupráci vývojovým a operativním týmům.

vFabric 5 – zjednodušené balíčky

VMware vFabric 5 představí nový flexibilní licenční model, který je navržený tak, aby pomohl zákazníkům přímo svázat náklady na software s jeho využíváním. vFabric 5, který je licencován na bázi VM (a ne na tradičním licencování založeném na počtu procesorů), umožní podnikům flexibilně nasazovat různé komponenty aplikačních platforem napříč různými VM v datovém centru. Nový model umožní zákazníkům platit pouze za používané licence a škálovat zátěž nahoru a dolů podle požadavků, přičemž se bude platit pouze za průměrné využití, což bude eliminovat zbytečné předimenzování aplikační infrastruktury. Každý licencovaný vFabric VM bude moci provozovat libovolnou kombinaci veškerého softwaru produktové rodiny vFabric, což přispěje ke snazšímu přechodu od tradiční aplikační infrastruktury do virtuálních a cloudových prostředí.

Základní služby vFabric 5 budou zahrnovat:

  • vFabric tc Server s Elastic Memory for Java, enterprise verzi Apache Tomcat 7 optimalizovanou pro Spring a VMware vSphere®. Elastic Memory for Java vylepšuje správu paměti napříč Java aplikacemi ve virtualizovaných prostředích.
  • vFabric GemFire® je paměťově orientovaná technologie pro správu dat, která přidává do datové vrstvy elasticitu a výkon
  • vFabric SQLFire™ představuje standardní SQL interface k technologiím GemFire
  • vFabric RabbitMQ™ je přední open source implementace Advanced Message Queuing protokolu a umnožňuje cloudový přístup k messagingu
  • vFabric Web Server, enterprise verze web serveru Apache
  • Spring Insight Operations™ umožňuje skvělý náhled na výkon Spring aplikací napříč vývojovými i provozními prostředími
  • vFabric Hyperic® umožňuje proaktivní správu výkonu uživatelských aplikací prostřednictvím transparentního pohledu na moderní aplikace nasazené ve virtuálních, fyzických i cloudových prostředích
VMware vFabric 5 bude dostupný koncem léta 2011. Bude nabízen ve dvou verzích: VMware vFabric Standard a VMware vFabric Advanced.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace