Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Praktické zálohování a zotavení po katastrofách pro malé a střední podniky implementující serverovou virtualizaci

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Server virtualizationreview.com publikoval nový dokument určený MSP se zájmem o virtualizační řešení.

Malé a střední podniky využívají stále více virtualizovaná prostředí, protože zlepšují efektivitu, snižují náklady, nabízejí vyšší úroveň bezpečnosti, méně komplikovanou správu PC a potenciálně lepší možnosti zotavení po katastrofách. Jejich IT týmy musí tento přechod zvládnout – ovšem bez specifických virtualizačních znalostí budou mít pravděpodobně problémy. Co potřebují, jsou výkonné a snadno použitelné nástroje “šité na míru” specifickým virtualizačním platformám.

V materiálu Technology Strategy Research, který je sponzorován společností Quest Software, se můžete seznámit s výzvami, kterým musí malé podniky čelit při ochraně svých dat na virtuálních serverech. Zjistěte, jak může být to správné řešení rychlé, nepříliš nákladné a snadno používatelné.

Na serveru virtualizationreview.com si nyní můžete stáhnout dokument Practical Backup and Disaster Recovery for SMBs Implementing Server Virtualization.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace