Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

VMware a Microsoft spolupracují na propojení a ochraně aplikací, dat a uživatelů v podnikových pobočkách a cloudu Microsoft Azure

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Řešení VMware NSX SD-WAN by VeloCloud a Microsoft Azure Virtual WAN rozšiřují koncept virtuální cloudové sítě tak, aby poskytovala optimalizovanou a automatizovanou konektivitu zákazníkům společnosti Microsoft.

Společnost VMware oznámila, že propojí svoji platformu VMware NSX SD-WAN by VeloCloud s řešením Microsoft Azure Virtual WAN, což umožní zákazníkům ze všech odvětví, kteří mají zdroje umístěné v cloudu Azure, získat snadnou, automatizovanou a výkonnou konektivitu pro pobočky. Nové řešení rozšíří stávající možnosti připojování pracovních zátěží běžících v prostředí Azure pomocí VMware NSX SD-WAN a VMware NSX Data Center a umožní zákazníkům zajistit trvalou a bezpečnou konektivitu z poboček do cloudu Azure.

Díky řešení NSX SD-WAN by VeloCloud bude moci Microsoft svým zákazníkům nabídnout celé spektrum flexibilních možností implementace, včetně topologií, které budou vyžadovat minimální změny ve stávajících sítích. Podniky se budou moci připojovat k virtuálním sítím WAN prostřednictvím globálně distribuovaných hostovaných bran NSX SD-WAN, pomocí řešení Virtual NSX SD-WAN Edges on Azure nebo přímo. Výhodou pro ně bude zejména zjednodušené síťové prostředí bez nutnosti složitých specifických nastavení na jednotlivých pobočkách. NSX SD-WAN podnikům umožní bezpečněji podporovat růst aplikací a automatizovat podnikové politiky a kontrolu nad aplikacemi.

Díky novému řešení budou zákazníci moci přebudovat své sítě pro optimalizovaný přístup do cloudu s využitím softwarově definovaných sítí WAN a architektury virtuálních cloudových sítí. Řešení využívá Azure Virtual WAN s více než 130 lokalitami na celém světě, kde optimalizaci, bezpečnost a jednoduchost zavedení zajišťuje cloudová platforma NSX SD-WAN by VeloCloud. NSX SD-WAN poskytne zjednodušenou a nákladově efektivní konektivitu „poslední míle“ pro pobočky s využitím virtuální WAN a běžné sítě k připojení do a skrze prostředí Azure.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace