Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Webová média píší o virtualizaci

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Seznamte se s aktuálními články o virtualizaci publikovanými ve webových magazínech Network Computing, InfoWorld a Information Week. Dozvíte se o vylepšeních ve vSphere 4.0 Update 1 nebo o důvodech hovořících v neprospěch přechodu na Hyper-V v podnicích.

vSphere 4.0 Update 1: sedm vylepšení interních cloudů

Nasazování interních cloudů je od listopadu zase o něco snadnější, protože společnost VMware představila vSphere 4.0 Update 1. Mezi vylepšeními tohoto operačního systému pro cloud computing nalezneme podporu pro 2008 R2 servery a množství výkonových vylepšení. Software vSphere 4, který byl ohlášen letos v dubnu, představuje řešení pro řízení a správu rozsáhlé sady virtuálních strojů a umožňuje podnikům změnit jejich x86 servery na interní cloudy. Řešení vSphere tak umožňuje datovým centrům reagovat na kolísavé a měnící se požadavky. V případě, že se zátěž serveru náhle zvýší, může vSphere využít služeb privátních nebo veřejných cloudů.

Přečtěte si celý článek David Greenfielda publikovaný na serveru Network Computing.


Je pro vás VMware's vSphere 4.0 Update 1 dostatečným důvodem pro upgrade?

Po mnoha dohadech o tom, kdy by asi mohl být uvolněn Update 1 pro VMware vSphere a vCenter, jej ohlásila společnost VMware ve druhé polovině listopadu. Na jedné straně společnost neuvolnila update tak brzo, jak někteří očekávali, nicméně na straně druhé byla překonány překonány některé odhady hovořící o uvolnění updatu až na konci měsíce… Každopádně – jste-li jedním z VMware ESX administrátorů čekajících na Update 1 před přechodem na vSphere 4.0, již dále nečekejte.

Přečtěte si celý článek David Marshalla publikovaný na serveru InfoWorld.


Devět důvodů, proč by podniky neměly přecházet na Hyper-V

Mezi důvody, které vypočítává autor článku Elias Khnaser, najdete rozbor témat jako šíře podpory operačních systémů, správa paměti, bezpečnost, live migrace, chybějící prioritní restart virtuálních strojů, fault tolerance, podporu třetích stran a další.

Přečtěte si celý článek publikovaný na serveru Information Week.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace