Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Nové promo akce VMware

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnost VMware oznámila v září několik nových výhodných promo nabídek.

Bezplatný upgrade z vSphere Enterprise Plus na vCloud Suite Standard!
10. září 2012 - 15. prosinec 2012

VMware vCloud® Suite zjednodušuje IT operace a současně poskytuje nejlepší SLA pro všechny aplikace. Zákazníci mohou nyní získat všechny komponenty pro vybudování infrastruktury jako služby (IaaS) díky bezplatnému upgradu na nejbezpečnější a nejagilnější IaaS platformu, nebo získat vše potřebné pro IaaS Cloud se slevou 35%.

SKU:
Upgrade: Promotion VMware vSphere 5 Enterprise Plus na vCloud Suite 5
Standard CL5-VEPL-STD-UG-PRO
Advanced CL5-VEPL-ADV-UG-PRO
Enterprise CL5-VEPL-ENT-UG-PRO

Upgrade: PromotionVMware vSphere 5 Enterprise na vCloud Suite 5
Standard CL5-VENT-STD-UG-PRO
Advanced CL5-VENT-ADV-UG-PRO
Enterprise CL5-VENT-ENT-UG-PRO

Akademický upgrade: Promotion VMware vSphere 5 Enterprise Plus na vCloud Suite 5
Standard CL5-VEPL-STD-UG-APRO
Advanced CL5-VEPL-ADV-UG-APRO
Enterprise CL5-VEPL-ENT-UG-APRO

Akademický upgrade: Promotion VMware vSphere 5 Enterprise na vCloud Suite 5
Standard CL5-VENT-STD-UG-APRO
Advanced CL5-VENT-ADV-UG-APRO
Enterprise CL5-VENT-ENT-UG-APRO

VMware vCloud Suite 5 Standard Promotion (vyžaduje nákup vCloud Standard Upgrade promotion)
Komerční CL5-CSTD-PRO
Akademická CL5-CSTD-APRO

Podmínky promotion:

 • Promo platí od 10.9.2012 do 15.12.2012
 • Zákazníci se mohou pro toto promo kvalifikovat dvěma způsoby: buďto musí mít aktivní SnS kontrakt na vSphere Enterprise nebo vSphere Enterprise Plus k 27. srpnu 2012 a v čase upgradu a musí dokončit svou transakci upgradu s VMware před vypršením promotion, nebo obnoví SnS na vSphere Enterprise or vSphere Enterprise Plus před 10. prosincem, mají aktivní SnS v době upgradu a dokončí svou transakci upgradu s VMware do 15. prosince 2012.
 • Na nové nákupy vSphere Enterprise nebo vSphere Enterprise Plus dne 27. srpna 2012 nebo později se toto promo nevztahuje.
 • Toto promo obsahuje 6 různých zvýhodněných způsobů. Ceny a slevy se mění podle regionů a zákaznických segmentů. Více informací naleznete zde.
 • Promo je dostupné pro všechny komerční a akademické zákazníky a pro zákazníky z oblasti státní správy, kteří objednají příslušná SKU. Pro specifické informace o cenách prosím kontaktujte svého autorizovaného prodejce VMware.
 • Zákazníci, kteří si zakoupili licenci vSphere Enterprise nebo vSphere Enterprise Plus od autorizovaného OEM partnera, by měli kontaktovat svého OEM partnera pro jakékoliv upgrade nabídky.
 • Promo se nevztahuje na slevy VMware Volume Purchasing Programu (VPP) nebo VMware Transactional Purchasing Programu (TPP), ale je možno uplatnit VPP nebo TPP body.
 • Ceny příslušných SKU se mohou měnit podle regionů a resellerů.
 • Je požadováno, aby zákazník koupil s upgradem SnS. Pro SnS nejsou nabízeny slevy, s výjimkou níže uvedených přídavných podmínek.
 • Toto promo nelze kombinovat s jakýmikoliv jinými promo akcemi nebo slevami, není-li specificky zmíněno přímo v popisu jiných promo akcí nebo slev.
 • VMware si vyhrazuje právo kdykoliv tuto promotion změnit nebo zrušit.
 • Více informací naleznete zde.
Přídavné podmínky pro upgrade z vSphere Enterprise Plus na vCloud Suite Standard:
(CL5-VEPL-STD-UG-PRO, CL5-VEPL-STD-UG-APRO)
 • Pro upgrade z vSphere Enterprise Plus na vCloud Suite Standard trvá stávající SnS kontrakt a v době nákupu nejsou vyžadovány žádné další SnS poplatky. Nová sazba SnS bude účtována při příštím obnovení. Když je vybrán určitý upgrade, musí být pro něj vybrána shodná úroveň podpory, jaká byla vybrána pro originální licenci vSphere Enterprise Plus. Jestliže například vSphere Enterprise Plus byla kryta kontraktem VMware Basic SnS, pak upgrade na vCloud Suite Standard musí být pokryt rovněž kontraktem VMware Basic SnS.
 • Pro upgrade z vSphere Enterprise Plus na vCloud Suite Standard mohou být zakoupeny přídavné licence vCloud Suite Standard za cenu vSphere Enterprise Plus. Tyto přídavné licence musí být zakoupeny na stejné objednávce jako originální upgrade.
Upgradujte na VMware vSphere Standard with Operations Management a ušetřete 30%
10. září 2012 - 15. prosinec 2012

VMware vSphere Standard with Operations Management vám zajistí provoz bez prostojů, vyšší spolehlivost a ochranu IT infrastruktury. Po omezenou dobu mohou nyní zákazníci s vSphere získat 30% slevu při upgradu z vSphere Standard na vSphere Standard with Operations Management, nebo 30% slevu při upgradu z vSphere Essentials Plus na vSphere Standard with Operations Management Acceleration Kit.

SKU:
VS5-STD-STDO-UG-PRO
Upgrade: promo VMware vSphere 5 Standard na vSphere 5 Standard with Operations Management pro 1 procesor

VS5-ESPSO-AK-UG-PRO
Upgrade: Promo VMware vSphere 5 Essentials Plus na vSphere 5 Standard with Operations Management Acceleration Kit pro 6 procesorů

VS5-STD-STDO-UG-APRO
Akademický Upgrade: Promo VMware vSphere 5 Standard na vSphere 5 Standard with Operations Management pro 1 procesor

Podmínky promotion:
 • vSphere Standard with Operations Management (VSOM) Upgrade promotion platí od 10. září 2012 do 15. prosince 2012. Promo zahrnuje následující možnosti:
 • VMware vSphere 5 Standard na vSphere 5 Standard with Operations Management
 • VMware vSphere 5 Essentials Plus na vSphere 5 Standard with Operations Management Acceleration Kit
 • Promotion mohou využít zákazníci, kteří mají aktivní SnS kontrakt k 27. srpnu 2012. Nové nákupy vSphere Standard nebo vSphere Essentials Plus, nebo vypršené SnS kontrakty obnovené 27. srpna 2012 nebo později neopravňují zákazníky k využití této promotion.
 • V rámci této promotion lze využít slev 30% pro upgrade z vSphere Standard na vSphere Standard with Operations Management, nebo 30% slev z koncových cen pro upgrade z vSphere Essentials Plus na vSphere Standard with Operations Management Acceleration Kit.
 • Upgrade promotion z vSphere Essentials Plus na vSphere Standard with Operations Management Acceleration Kit (VS5-ESPSO-AK-UG-PRO nebo VS5-ESPSO-AK-UG-FPRO) je omezena na jednu pro sídlo zákazníka. Vezměte prosím v úvahu, že nejsou dostupné akcelerační kity pro akademické koncové zákazníky.
 • Promo je dostupné pro všechny komerční, akademické a státní koncové zákazníky, kteří splní požadavky promotion a objednají u autorizovaných resellerů VMware příslušná SKU.
 • Promotion SKU se nevztahují na slevy VMware Volume Purchasing Programu (VPP) nebo VMware Transactional Purchasing Programu (TPP), ale opravňují k získání VPP nebo TPP bodů.
 • Ceny příslušných SKU se mohou měnit podle regionů a resellerů.
 • Je vyžadována VMware Support and Subscription (SnS). Pro VMware SnS nejsou nabízeny slevy.
 • Tuto promotion nelze kombinovat s jakoukoliv jinou promotion nebo slevami.
 • VMware si vyhrazuje právo kdykoliv tuto promotion změnit nebo zrušit.
 • Více informací naleznete zde.
VMware Go Pro zdarma – kupte si vSphere Essentials nebo vSphere Essentials Plus a získejte službu VMware Go Pro na rok zdarma
10. září 2012 - 15. prosinec 2012

Služba VMware Go Pro, která byla navržena specificky pro malé a střední podniky, představuje nejjednodušší řešení pro nasazení virtualizace a správu IT. Go Pro přináší rovněž vylepšení spolehlivosti IT a komplexní správu a ochranu/patche IT infrastruktury. Toto promo nabízí správu patchů až pro 30 VM.

SKU:
VMware vSphere 5 Essentials Kit pro 3 hostitele (maximálně 2 procesory na hostitele)
Komerční VS5-ESSL-BUN-C
Akademická VS-ESSL-BUN-A

VMware vSphere 5 Essentials Plus Kit pro 3 hostitele (maximálně 2 procesory na hostitele )
Komerční VS5-ESP-BUN-C
Akademická VS5-ESP-BUN-A

Upgrade: VMware vSphere 5 Essentials na vSphere 5 Essentials Plus Kit pro 3 hostitele (maximálně 2 procesory na hostitele)
Komerční VS5-ES-ESPL-BUN-UG-C
Akademická VS5-ES-ESPL-BUN-UG-A

Podmínky promo akce:
 • Promo platí pro příslušné nákupy uskutečněné mezi 10. září 2012 a 15. prosincem 2012.
 • Promo se vztahuje na nákupy vSphere Essentials a Essentials Plus, a na upgrady na Essentials Plus.
 • Každá jednotka příslušného vSphere SKU zakoupená během trvání promotion získá bez přídavných nákladů jednoroční službu VMware Go Pro pro 30 VM s SaaS Basic podporou. Služba Go Pro začíná datem nákupu vSphere zákazníkem a může být obnovena na konci prvního roku za běžnou koncovou cenu.
 • Přihlašovací údaje Go Pro budou zaslány příslušným zákazníkům emailem do 30 dnů od (a) dostupnosti služby Go Pro nebo (b) přijetí kvalifikované objednávky společností VMware, podle toho, co nastane později.
 • Tato promotion je dostupná všem koncovým zákazníkům, kteří si koupí příslušná SKU od autorizovaných partnerů VMware, včetně true-up objednávek. Promotion neplatí pro objednávky obdržené od EMC a není také dostupná OEM partnerům objednávajícím přímo u VMware, s výjimkou objednávek ELA nebo objednávek, u kterých je poskytnuto společnosti VMware jméno zákazníka, jeho adresa, emailová adresa informace o místě zaslání.
 • Ceny příslušných SKU se mohou měnit podle regionů a resellerů.
 • VMware si vyhrazuje právo toto promo kdykoliv změnit nebo ukončit.
 • Kvalifikace pro VMware Volume Purchasing Program (VPP) nebo VMware Transactional Purchasing Program (TPP) není touto promotion dotčena.
 • Tato promotion nemůže být kombinovaná s jakoukoliv jinou promotion nebo slevami pro stejný produkt.
 • VMware nezodpovídá za ztracené emaily s informacemi k promotion nebo za nesprávné kontaktní informace zákazníka.
 • Více informací naleznete zde.
Získejte bezplatně 10 licencí VMware Mirage při nákupu View Premier (minimálně 100 Pack)
1. září 2012 - 15. prosinec 2012

S VMware Mirage můžete centrálně spravovat své desktopy a zjednodušit tak poskytování desktopů, patchování a Windows migraci. Získáte tak možnost provozovat efektivně dektopy v datových centrech nebo lokálně na PC. Po omezenou dobu mohou nyní zákazníci, kteří si koupí minimálně 100-pack View Premier Bundle, získat bezplatně 10 jmenných uživatelských licencí VMware Mirage Bundle a příslušnou jednoroční Basic Support and Subscription (SnS) pro každou licenci.

SKU:
VMware View 5 Premier Bundle: 500 pack Promotion
Komerční VU5-P500-PRO
Akademická VU5-P500-APRO

VMware View 5 Premier Bundle: 250 pack Promotion
Komerční VU5-P250-PRO
Akademická VU5-P250-APRO

VMware View 5 Premier Bundle: 100 pack Promotion
Komerční VU5-PR-100-C
Akademická VU5-PR-100-A

Podmínky promotion:
 • Promotion platí pro příslušné nákupy u VMware od 1. září 2012 do 15. prosince 2012.
 • Tato promotion je dostupná všem koncovým zákazníkům, kteří si koupí příslušná SKU od autorizovaných partnerů VMware, včetně true-up objednávek. Promotion neplatí pro objednávky obdržené od EMC a není také dostupná OEM partnerům objednávajícím přímo u VMware, s výjimkou objednávek ELA nebo objednávek, u kterých je poskytnuto společnosti VMware jméno zákazníka, jeho adresa, emailová adresa informace o místě zaslání.
 • Promo se vztahuje na nákupy View Premier Bundle 100-Pack, View Premier Bundle 250-Pack, nebo View Premier Bundle 500-Pack.
 • S každým nákupem obdržíte bezplatně promo kódy pro 10 jmenných uživatelských licencí VMware Mirage Bundle a příslušnou jednoroční Basic Support and Subscription (SnS).
 • SnS začíná datem uplatnění promo kódů VMware Mirage Bundle uživatelem a lze ji obnovit na konci prvního roku za v té době aktuální koncové ceny.
 • Promotion je omezena na jednu objednávku zákazníka.
 • Promo kódy VMware Mirage Bundle budou zaslány příslušným zákazníkům emailem během 45 dnů od přijetí objednávky společností VMware.
 • Zákazníci musí uplatnit své promo kódy VMware Mirage Bundle Promotion do 60 dnů od data jejich vydání.
 • Ceny příslušných SKU se mohou měnit podle regionů a resellerů.
 • VMware si vyhrazuje právo tuto promotion kdykoliv změnit nebo zrušit.
 • Způsobilost pro VMware Volume Purchasing Program (VPP) nebo VMware Transactional Purchasing Program (TPP) není touto promotion dotčena.
 • S výjimkou promo akcí "View Premier Bundle 250/500 Pack" a "Horizon Application Manager 50% Off" nelze tuto promotion kombinovat s jakoukoliv jinou promotion nebo slevami pro stejný produkt.
 • VMware nezodpovídá za ztracené emaily s informacemi o promotion, za ztracené promo kódy nebo chybné kontaktní informace zákazníka, které byly poskytnuty spolenosti VMware.
 • Více informací najdete zde.
vFabric Suite Advanced 5.2 Seeding Promotion
30. září 2012 - 30. listopadu 2012

Popis promotion: Objednejte příslušné SKU (většina SKU pro vSphere a vCloud Suite, akcelerační kity a upgrady, KROMĚ vSphere Essentials) a získejte promo kódy uplatnitelné pro jednu VM licenci (až 2 vCPU na VM) VMware vFabric Suite Advanced 5.2 s odpovídající jednoroční Basic SnS pro každou licenci bez přídavných nákladů.

Dostupnost promotion: Tato promotion je dostupná všem koncovým zákazníkům, kteří objednají příslušná SKU prostřednictvím autorizovaných resellerů VMware. Tato promotion není dostupná pro jakékoliv objednávky, které obdrží VMware od EMC. Rovněž není dostupná pro OEM partnery objednávající přímo u VMware, s výjimkou objednávek zadaných prostřednictvím ELA nebo nákupních objednávek, u kterých jsou společnosti VMware poskytnuty údaje o zákazníkovi – jméno zákazníka, jeho adresa, emailová adresa a informace o místě zaslání. Promotion je omezena na jednu objednávku zákazníka. Kromě výjimek uvedených výše je dostupná všem komerčním i akademickým zákazníkům.

Platnost promotion: Promotion platí od 30. září 2012 do 30. listopadu 2012. Své promo kódy musí zákazníci uplatnit do konce ledna 2013.

VMware zpřístupní promo licence příslušným zákazníkům, jakmile bude produkt dostupný během 4. kvartálu 2012. Zákazníkům bude zaslán email obsahující promo kód a instrukce k procesu získání a uplatnění jejich licencí. Tato zpráva obdržená během 4. kvartálu 2012 bude znamenat, že již jsou příslušné licence dostupné.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace