Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Juniper Networks na konferenci Virtualization Forum 2012

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Juniper Networks, leader na poli síťových a bezpečnostních technologií pro cloudová a virtualizovaná řešení, se vám představí jako Platinum partner virtualizační konference.

Prezentace společnosti Juniper Networks se zaměří na následující problematiky a řešení:

Unikátní řešení pro cloud

Cloudová řešení prošla dramatickým vývojem a jsou dnes k dispozici hlavně díky virtualizačním technologiím. Ty ruku v ruce spolu s konsolidačními snahami a tlakem na celkové pořizovací náklady donutily zcela změnit pohled na komunikační infrastrukturu jako takovou. Jak to vypadá reálně s nasazováním technologie a jaké jsou dopady na bezpečnost takových řešení?

Ideální infrastrukturní řešení pro cloud

Rychlosti a kapacity se znásobují, rostou požadavky na obslužnost a komplexnost. Většina síťových architektů uznává, že „flat fabric“ – plochá architektura – představuje optimální síťové řešení pro podporu budoucích potřeb v cloudu. Jaké je pak ideální řešení pro automatizaci a vyladění infrastruktury tak, aby cloudové služby mohly být služby spouštěny efektivněji?

Konvergence SAN/IP sítí

Jedině síťová konvergence zajistí jednotnou platformu, která poskytne zákazníkům konečně to, po čem dlouhá léta volají: jednoduchost, rychlost, efektivitu, úspory, přičemž tímto jednoznačným trendem je migrace SAN technologií do IP. Pojďme se tedy podívat blíže, jak lze zefektivnit infrastrukturu a co to přináší. Tak tedy: Hnuly se ledy aneb QuoVadis FC, FCoE , iSCSI?

Bezpečně v cloudu

Virtualizace serverové infrastruktury vyžaduje, aby se virtualizovala i bezpečnostní řešení. Jedině tak lze zajistit, že bezpečnostní politiky budou uplatňovány přímo na virtuální entitě a že informace je možno ihned směrovat, kryptovat i řešit aplikační bezpečnost, a to unikátně dle profilu uživatele, zákazníka. Co s tím udělají migrace a případně disaster recovery? Bezpečnost virtuální infrastruktury má svá úskalí, ale i řešení, které těmto problémům může předcházet. Podívejme se společně ne to, jak se jim vyvarovat, jak rizika minimalizovat.

Na setkání na konferenci Virtualization Forum 2012 se těší zástupci společnosti Juniper Networks.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace