Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Materiály z konference Virtualization Forum 2012

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Prohlédněte si fotogalerii a stáhněte si prezentace a další partnerské materiály.

Konference Virtualization Forum 2012, která se uskutečnila 26. září 2012 v Clarion Congress Hotelu Prague, se zúčastnilo více než 450 zájemců o problematiku virtualizace z řad koncových zákazníků, resellerů i odborné veřejnosti. Na níže uvedených adresách si můžete tuto významnou akci připomenout a stáhnout si prezentace a další materiály které vás zajímají:

Odkazy:
Navštivte fotogalerii z konference
Stáhněte si prezentace, které vás zajímají
Materiály partnerů ke stažení


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace