Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Veeam Backup & Replication v7: Kupte nyní a ušetřete až 75 %!

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Veeam Backup & Replication verze 7 zvyšuje kvalitu moderní ochrany dat. Verze 7 představuje převratnou inovaci, která usnadňuje zálohování i obnovení čehokoli, kdekoli a kdykoli je potřeba – přímo na pracovišti, na pásce nebo v cloudu. Pomáhá se správou infrastruktury záloh a snižuje náklady na hardware, úložiště a šířku pásma sítě až o 90 %.

S verzí 7:
  • Získáte zálohy mimo pracoviště 50krát rychleji.
  • Lépe využijete virtuální infrastrukturu.
  • Obnovíte přesně to, co potřebujete, během minut a nikoli hodin.
Nečekejte! Zakupte produkt Veeam Backup & Replication nyní, ještě než se 1. července 2013 zvýší cena, a ušetřete až 10 %. A navíc – zakupte edici Enterprise do 1. července, a jakmile bude k dispozici edice Enterprise Plus (novinka), bezplatně na ni upgradujte – ušetříte tak až 75 %.

Více informací

Navštivte stránky společnosti Veeam a zjistěte více o této akční nabídce, přesvědčte se, kolik můžete ušetřit a porovnejte funkce jednotlivých edicí.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace