Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Společnost Teplárny Brno a.s. konsolidovala a virtualizovala serverovou infrastrukturu na platformě VMware

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Seznamte se s novou případovou studií nasazení virtuální infrastruktury VMware vSphere 5 ve společnosti Teplárny Brno a.s.

V rámci projektu, který realizovala společnost AutoCont CZ a.s. od dubna do června 2012, byla provedena virtualizace a konsolidace původní fyzické infrastruktury datového centra, která sice zajišťovala potřebnou dostupnost, ale potenciál serverů nebyl plně využit a vzrůstaly nároky na údržbu a provoz.

Společnost Autocont CZ a.s. navrhla nasazení virtuální infrastruktury VMware vSphere 5 v poslední verzi (tzn. ESXi 5.0.0 U1 a vCenter Serveru 5.0.0 U1), optimalizaci využití fyzického hardwaru, zvýšení dostupnosti serverů a vytvoření platformy nezávislé na konkrétním typu serverů. Pro Teplárny Brno a.s. bylo rovněž klíčové přenést do nové infrastruktury dvě starší, ale velmi důležité aplikace.

Úspěšný konsolidační a virtualizační projekt zajistil přechod od statické serverové infrastruktury k dynamické infrastruktuře, umožnil jednotnou správu virtuálního prostředí a obnovu hardwaru a výrazně zvýšil dostupnost, stabilitu a výkonnost provozovaných systémů. Významným přínosem bylo vyřešení přenesení P2V dvou kritických aplikací provozovaných na starém hardwaru, čímž bylo zajištěno jejich další bezpečné provozování.

Stáhněte si kompletní případovou studii s podrobným popisem požadavků, řešení a použitých technologií.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace