Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Nové promo VMware: VMware vCenter Site Recovery Manager 6.0 Enterprise Seeding Promotion

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Při objednávce vybraných produktů získáte 25-VM pack VMware vCenter Site Recovery Manager 6.0 Enterprise a příslušnou roční podporu Basic Support and Subscription (SnS) bez přídavných nákladů. Promo akce platí do 31.ledna 2015.

Platnost promotion

Tato promo akce platí pro příslušné nákupy uskutečněné od 31. prosince 2014 do 31. ledna 2015. Promo kódy musí být uplatněny do 30. dubna 2015.

O co se jedná

Při objednávce níže uvedených produktů získáte 25-VM pack VMware vCenter Site Recovery Manager 6.0 Enterprise a příslušnou roční podporu Basic Support and Subscription (SnS) bez přídavných nákladů.

Produkty, na které se tato promo akce vztahuje:

  • vSphere Standard/Enterprise/Enterprise Plus
  • vSOM Standard/Enterprise/Enterprise Plus
  • vCloud Suite Standard/Advanced/Enterprise
  • NSX
  • relevantní Acceleration Kity a Upgrady plus obnovení (renewals)
Kdo může promo využít

Tato promotion je dostupná všem koncovým zákazníkům, kteří objednají příslušné produkty (SKU) nebo příslušná SnS obnovení od autorizovaných resellerů VMware, včetně true-up objednávek pro zaplacení licencí již nasazených zákazníkem. Tato promotion není dostupná pro objednávky, které obdrží VMware od EMC. Tato promotion není rovněž dostupná OEM partnerům objednávajícím přímo u VMware, s výjimkou objednávek uskutečněných prostřednictvím smluv ELA (Enterprise License Agreements) nebo objednávek, u kterých jsou společnosti VMware poskytnuty následující údaje: jméno zákazníka, jeho adresa, emailová adresa a informace o místu zaslání. Tato promotion je omezena na jedinou objednávku zákazníka. Je dostupná všem komerčním i akademickým zákazníkům.

Postup uplatnění promo licencí

Jakmile bude produkt během Q1/2015 dostupný, VMware zpřístupní licence příslušným zákazníkům během 45 dnů od data dostupnosti. Zákazníkům bude zaslán email obsahující informace k specifickému procesu, který musí zákazníci absolvovat pro uplatnění svých licencí. Zpráva bude rovněž znamenat, že licence jsou již v Q1/2015 dostupné.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace