Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Konference Virtualization Forum 2019 – registrace je již otevřená!

Termín konference Virtualization Forum 2019, která se uskuteční již 3. října 2019, se kvapem blíží - registrovat se můžete již dnes! Zájemci o témata diskutovaná na loňské konferenci najdou prezentace z akce Virtualization Forum 2018 zde.


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Nové promo VMware: VMware vCenter Site Recovery Manager 6.0 Enterprise Seeding Promotion

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Při objednávce vybraných produktů získáte 25-VM pack VMware vCenter Site Recovery Manager 6.0 Enterprise a příslušnou roční podporu Basic Support and Subscription (SnS) bez přídavných nákladů. Promo akce platí do 31.ledna 2015.

Platnost promotion

Tato promo akce platí pro příslušné nákupy uskutečněné od 31. prosince 2014 do 31. ledna 2015. Promo kódy musí být uplatněny do 30. dubna 2015.

O co se jedná

Při objednávce níže uvedených produktů získáte 25-VM pack VMware vCenter Site Recovery Manager 6.0 Enterprise a příslušnou roční podporu Basic Support and Subscription (SnS) bez přídavných nákladů.

Produkty, na které se tato promo akce vztahuje:

  • vSphere Standard/Enterprise/Enterprise Plus
  • vSOM Standard/Enterprise/Enterprise Plus
  • vCloud Suite Standard/Advanced/Enterprise
  • NSX
  • relevantní Acceleration Kity a Upgrady plus obnovení (renewals)
Kdo může promo využít

Tato promotion je dostupná všem koncovým zákazníkům, kteří objednají příslušné produkty (SKU) nebo příslušná SnS obnovení od autorizovaných resellerů VMware, včetně true-up objednávek pro zaplacení licencí již nasazených zákazníkem. Tato promotion není dostupná pro objednávky, které obdrží VMware od EMC. Tato promotion není rovněž dostupná OEM partnerům objednávajícím přímo u VMware, s výjimkou objednávek uskutečněných prostřednictvím smluv ELA (Enterprise License Agreements) nebo objednávek, u kterých jsou společnosti VMware poskytnuty následující údaje: jméno zákazníka, jeho adresa, emailová adresa a informace o místu zaslání. Tato promotion je omezena na jedinou objednávku zákazníka. Je dostupná všem komerčním i akademickým zákazníkům.

Postup uplatnění promo licencí

Jakmile bude produkt během Q1/2015 dostupný, VMware zpřístupní licence příslušným zákazníkům během 45 dnů od data dostupnosti. Zákazníkům bude zaslán email obsahující informace k specifickému procesu, který musí zákazníci absolvovat pro uplatnění svých licencí. Zpráva bude rovněž znamenat, že licence jsou již v Q1/2015 dostupné.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace