Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Nová případová studie: Cloud4com

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Virtuální datové centrum Cloud4com s technologiemi VMware zajišťuje firmám vyšší efektivitu a flexibilitu IT s bezkonkurenční bezpečností.

Seznamte se s novou případovou studií nasazení řešení VMware v české společnosti Cloud4com, která poskytuje svým zákazníkům – zejména středním a velkým firmám v České republice – infrastrukturu profesionálního datového centra formou služby (IaaS).

Nasazení řešení VMware přináší zákazníkům Cloud4com řadu výhod:

  • Zákazníci platí pouze za služby, které skutečně potřebují
  • Výrazné snížení investic do vlastního IT systému a nákladů na správu a specialisty
  • Zrychlení zřizování služeb
  • Vysoká garantovaná bezpečnost a dostupnost – až 99, 999 %
  • Vysoká flexibilita IT díky webovému konfiguračnímu a administračnímu nástroji pro výběr služeb ze servisního katalogu, definici datacentrového prostředí a dílčí administraci jednotlivých komponent
  • Licenční model umožňující často měnit počty uživatelů nebo systémů podle potřeby
Případovou studii Cloud4com naleznete zde.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace