Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Virtuální cloudová síť VMware jako síťové řešení pro digitální éru

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnost VMware představila svoji vizi budoucnosti počítačových sítí a koncept virtuální cloudové sítě. Virtuální cloudová síť podnikům umožní vytvořit digitální předivo pro propojení a zabezpečení aplikací, dat a uživatelů v celém distribuovaném síťovém prostředí. Tuto vizi společnost VMware naplňuje portfoliem síťových a bezpečnostních řešení VMware NSX, která poskytují konzistentní všeobecnou konektivitu a zabezpečení aplikací, dat a uživatelů v softwarově definovaném datovém centru, pobočkové síti, cloudu a v telekomunikačních prostředích.

Přední světové firmy v oblasti digitální transformace a technologických inovací vizi společnosti VMware a portfoliu NSX vyjádřili podporu.

Společnost VMware investuje do vývoje portfolia řešení NSX, aby nabízelo nové funkce včetně:

  • Integrace VMware NSX SD-WAN s VMware NSX Data Center a VMware NSX Cloud
  • Podpory NSX Cloud pro aplikace provozované v prostředí Microsoft Azure
  • Podpory NSX Data Center pro kontejnerizované nativně cloudové aplikace a aplikace pro fyzické servery
  • Optimalizace výkonu v telekomunikačních a NFV prostředích pro distribuované pracovní zátěže v NSX Data Center
Virtuální cloudová síť: nový síťový přístup pro následujících 20 let

Virtuální cloudová síť zajistí podnikům konektivitu, lepší bezpečnost a optimalizaci poskytování aplikací a dat v době, kdy se většina úloh zpracovává vně datového centra. Díky tomuto řešení budou zákazníci moci vytvářet komplexní softwarově definovanou síťovou architekturu poskytující služby aplikacím a datům bez ohledu na to, kde se nacházejí. Virtuální cloudová síť bude pracovat v globálním měřítku z jednoho konce na druhý a poskytne aplikacím a datům všudypřítomnou konektivitu a bezpečnost, které budou nezávislé na fyzické infrastruktuře a lokalitě. Zjednoduší tak zákazníkům cestu k digitálnímu podniku a využití všech výhod digitální transformace tím, že zvýší hodnotu současných síťových technologií a významně sníží komplexnost sítě.

Produkty pro vaši virtuální cloudovou síť:
  • NSX Data Center je síťová a virtualizační platforma, která umožňuje aplikovat softwarově definovaný přístup k sítím.
  • NSX SD-WAN by VeloCloud zajišťuje výkon podnikových i cloudových aplikací provozovaných přes Internet a hybridní WAN při současném zjednodušení implementace a nižších nákladech.
  • NSX Cloud poskytuje konzistentní a provozně škálovatelnou mikrosegmentační bezpečnost pro aplikace běžící nativně ve veřejných cloudech.
  • vRealize Network Insight poskytuje vizibilitu napříč virtuálními a fyzickými sítěmi. Pomáhá s plánováním mikrosegmentace a provozní správou řešení NSX Data Center a Cloud.
  • AppDefense je bezpečnostní řešení pro koncové body datových center, které začleňuje detekci hrozeb a odezvu na ně do virtualizační vrstvy.

Více informací naleznete v tiskové zprávě VMware nebo na stránce řešení Virtual Cloud Network.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace