Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)
Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)

Virtuální cloudová síť VMware jako síťové řešení pro digitální éru

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnost VMware představila svoji vizi budoucnosti počítačových sítí a koncept virtuální cloudové sítě. Virtuální cloudová síť podnikům umožní vytvořit digitální předivo pro propojení a zabezpečení aplikací, dat a uživatelů v celém distribuovaném síťovém prostředí. Tuto vizi společnost VMware naplňuje portfoliem síťových a bezpečnostních řešení VMware NSX, která poskytují konzistentní všeobecnou konektivitu a zabezpečení aplikací, dat a uživatelů v softwarově definovaném datovém centru, pobočkové síti, cloudu a v telekomunikačních prostředích.

Přední světové firmy v oblasti digitální transformace a technologických inovací vizi společnosti VMware a portfoliu NSX vyjádřili podporu.

Společnost VMware investuje do vývoje portfolia řešení NSX, aby nabízelo nové funkce včetně:

  • Integrace VMware NSX SD-WAN s VMware NSX Data Center a VMware NSX Cloud
  • Podpory NSX Cloud pro aplikace provozované v prostředí Microsoft Azure
  • Podpory NSX Data Center pro kontejnerizované nativně cloudové aplikace a aplikace pro fyzické servery
  • Optimalizace výkonu v telekomunikačních a NFV prostředích pro distribuované pracovní zátěže v NSX Data Center
Virtuální cloudová síť: nový síťový přístup pro následujících 20 let

Virtuální cloudová síť zajistí podnikům konektivitu, lepší bezpečnost a optimalizaci poskytování aplikací a dat v době, kdy se většina úloh zpracovává vně datového centra. Díky tomuto řešení budou zákazníci moci vytvářet komplexní softwarově definovanou síťovou architekturu poskytující služby aplikacím a datům bez ohledu na to, kde se nacházejí. Virtuální cloudová síť bude pracovat v globálním měřítku z jednoho konce na druhý a poskytne aplikacím a datům všudypřítomnou konektivitu a bezpečnost, které budou nezávislé na fyzické infrastruktuře a lokalitě. Zjednoduší tak zákazníkům cestu k digitálnímu podniku a využití všech výhod digitální transformace tím, že zvýší hodnotu současných síťových technologií a významně sníží komplexnost sítě.

Produkty pro vaši virtuální cloudovou síť:
  • NSX Data Center je síťová a virtualizační platforma, která umožňuje aplikovat softwarově definovaný přístup k sítím.
  • NSX SD-WAN by VeloCloud zajišťuje výkon podnikových i cloudových aplikací provozovaných přes Internet a hybridní WAN při současném zjednodušení implementace a nižších nákladech.
  • NSX Cloud poskytuje konzistentní a provozně škálovatelnou mikrosegmentační bezpečnost pro aplikace běžící nativně ve veřejných cloudech.
  • vRealize Network Insight poskytuje vizibilitu napříč virtuálními a fyzickými sítěmi. Pomáhá s plánováním mikrosegmentace a provozní správou řešení NSX Data Center a Cloud.
  • AppDefense je bezpečnostní řešení pro koncové body datových center, které začleňuje detekci hrozeb a odezvu na ně do virtualizační vrstvy.

Více informací naleznete v tiskové zprávě VMware nebo na stránce řešení Virtual Cloud Network.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace