Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

VMware rozšiřuje nabídku pro malé a střední firmy

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nové řešení VMware vSphere® 5.1 zjednodušuje a chrání IT prostředí malých a středních firem díky nejpokročilejšímu řešení pro virtualizaci, kontinuitu podnikání a automatizovanou správu.

Virtualizace je v současnosti hlavním trendem mezi malými a středními firmami, které se soustředí na rozšíření výhod virtualizace pro zlepšení IT dostupnosti a zálohování nebo “recovery“. Nedávná studie společnosti Spiceworks odhalila, že 77 % malých a středních firem buď již využívá, nebo plánuje využít virtualizační software do druhé poloviny roku 2012 a z těch, kteří již virtualizovali, zvolilo více než 75 % VMware vSphere jako své virtualizační řešení.

VMware vSphere je nejdůvěryhodnější a nejrozšířenější virtualizační platformou na světě. VMware vSphere vychází z nejprověřenější a nejspolehlivější hypervisorové architektury a zajistí potřebný výkon a dostupnost pro nejnáročnější aplikace kritické pro fungování firmy. VMware vSphere 5.1 bude vybavena více než stovkou rozšířených a nových funkcí pro zvýšení efektivity, snížení provozních nákladů na IT až o 30 % a garancí úrovně aplikačních služeb.

VMware vSphere 5.1 Essentials Plus – pokročilá virtualizace v jednoduchém balení

S uvedením VMware vSphere 5.1 rozšiřuje VMware výrazně funkce VMware vSphere Essentials Plus včetně:

  • VMware vSphere Storage Appliance 5.1 – vysoká dostupnost za nízkou cenu. VMware vSphere 5.1 bude obsahovat aktualizovanou VMware vSphere Storage Appliance pro Essentials Plus, která transformuje interní úložiště serverů do sdíleného úložného zdroje, čímž umožní zákazníkům využít pokročilé funkce pro kontinuitu podnikání, jako jsou VMware vMotion® a High Availability, i bez sdíleného úložného hardware. Rozšíření usnadní zákazníkům přenést tyto výhody do existujících VMware vSphere a Remote Office/Branch Office (ROBO) prostředí a snížit náklady na infrastrukturu provozem VMware vCenter™ Server ve virtuálním zařízení v rámci VMware vSphere Storage Appliance clusteru. VMware vSphere Storage Appliance 5.1 bude podporovat RAID 5, 6, a 10, a zároveň usnadní zákazníkům přidat úložnou kapacitu on-line, aby mohli reagovat na nárůst množství dat.
  • VMware vSphere Data Protection™ – spolehlivé zálohování a obnovení virtuálních strojů. VMware vSphere 5.1 nabídne nové funkce pro zálohování a obnovení, které umožní uživatelům rychle nastavit pravidla pro zálohování v rámci VMware vSphere. Řešení VMware vSphere Data Protection využívá ověřených produkčních zkušeností ke snížení nákladů a složitosti správy a díky zabudované deduplikaci umožní zálohování bez agenta.
  • VMware vSphere Replication – zjednodušené obnovení po havárii pro všechny aplikace. Replikace je klíčovou součástí všech plánů pro zotavení po havárii a VMware vSphere 5.1 bude zahrnovat funkce pro tzv. array-agnostic replikaci. VMware vSphere Replication umožní zákazníkům replikovat data z virtuálních zařízení přes LAN nebo WAN pro efektivní a jednoduchou ochranu při havárii. Pro zákazníky, kteří chtějí zjednodušit a automatizovat obnovení po havárii, představuje VMware novou verzi produktu VMware vCenter Site Recovery Manager™, který bude obsahovat podporu pro VMware vSphere 5.1 Essentials Plus. VMware vCenter Site Recovery Manager 5.1 bude podpořen rozšiřující se sítí poskytovatelů služeb, kteří nabízí zotavení po havárii v cloudu. Zákazníci tak mohou v případě havárie převést svá data do datacentra poskytovatele služby a nepotřebují vlastní dedikované místo pro obnovení po havárii.
  • VMware vShield Endpoint™ – zabezpečení virtuálních zařízení. VMware vSphere 5.1 bude zahrnovat vShield Endpoint, který zajistí ověřené zabezpečení koncových bodů pro jakoukoliv pracovní zátěž. VMware vShield Endpoint eliminuje potřebu antivirových agentů uvnitř virtuálních zařízení, protože umožní vložení funkcí antiviru a antimalwaru do odolných virtuálních zařízení od partnerů VMware.
VMware vSphere 5.1 Standard s Operations Management

Pro zjednodušení a automatizaci správy IT představuje VMware novou edici VMware vSphere, která kombinuje nejrozšířenější virtualizační platformu s funkcemi, které firmy potřebují ke zjednodušení IT správy a snížení provozních nákladů. VMware vSphere Standard s Operations Management bude zahrnovat:
Nová verze VMware Go™ Pro ještě více zjednodušuje nasazení a správu

VMware Go Pro je cloudové řešení pro virtualizaci a správu IT speciálně vyvinuté pro malé a střední firmy. VMware Go Pro umožní zákazníkům virtualizovat z jakéhokoliv webového prohlížeče, a to s jednoduchým instalačním průvodcem. Zákazníci mohou spravovat a kontrolovat svou virtuální infrastrukturu odkudkoliv prostřednictvím webového rozhraní. Zároveň mohou využít VMware Go Pro ke zjednodušení a automatizaci patch managementu stovek aplikací třetích stran včetně těch od společnosti Microsoft.

Po omezenou dobu bude VMware poskytovat VMware Go Pro zdarma při nákupu VMware vSphere 5.1 Essentials a Essentials Plus.

Rozšíření partnerské komunity poskytovatelů virtualizace

VMware sdružuje nejrozsáhlejší síť partnerů pro virtualizaci v oboru. Součástí ekosystému je více než 55 000 technologických partnerů, poskytovatelů služeb a řešení, distributorů, systémových integrátorů a všichni hlavní globální výrobci hardwaru. Tato rozrůstající se síť nabízí malým a středním firmám a Remote Office/Branch Office zákazníkům široké spektrum aplikací, sítí, serverů a úložných zařízení, která jsou kompatibilní s produkty VMware a plně podporována všemi obchodníky v síti. Navíc poskytují VMware vCloud partneři malým a středním podnikům řešení pro kontinuitu podnikání a zotavení po havárii, která přímo využívají služby veřejného cloud computingu.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace