Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na školení VMware a Veeam

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Nabízíme vám několik tipů na školení VMware a Veeam v listopadových a prosincových termínech.

VMware vSphere: Fast Track [v6.7]

26.-30.11.2018, Praha nebo Virtual Classroom
Tento pětidenní intenzivní kurz vás naučí počátečním i pokročilým dovednostem správy VMware vSphere. Vychází z obsahu našeho nejprodávanějšího kurzu na instalaci a konfiguraci a umožňuje získat pokročilé dovednosti potřebné pro správu a údržbu vysoce dostupné a škálovatelné virtuální infrastruktury. Prostřednictvím mixu přednášek a praktických labů budete instalovat, konfigurovat a spravovat vSphere 6.7. Prozkoumejte funkce, které vytvářejí základ pro skutečně škálovatelnou infrastrukturu, a zjistěte, kdy a kde tyto funkce mají největší efekt. Tento kurz Vás připraví na správu infrastruktury vSphere pro organizaci jakékoli velikosti pomocí vSphere 6.7, která zahrnuje VMware ESXi 6.7 a VMware vCenter Server 6.7.
Více informací a registrace

Data Center Automation with vRealize Orchestrator and vSphere PowerCLI
10.-14.12.2018, Praha
Tento pětidenní kurz naučí zkušené VMware vSphere administrátory, jak využívat výkonné automatizační nástroje, které všichni vSphere zákazníci mají přístupné. S využitím skutečných příkladů se naučíte, jak automatizovat každodenní administrativní úlohy pomocí VMware vSphere PowerCLI a VMware vRealize Orchestrator. Během tohoto školení budete používat k automatizaci úloh v reálněm prostředí nástroje vSphere PowerCLI 6.0 a vRealize Orchestrator 7.0.
Více informací a registrace

Veeam Certified Engineer (VMCE)
17.-19.12.2018, Praha nebo Virtual Classtoom
Kurz Veeam Certified Engineer (VMCE) ve verzi 9.5 poskytuje podrobné a rozsáhlé technické informace spolu s intenzivními praktickými cvičeními k řešením Veeam v následujících oblastech: vlastnosti a funkce, zavádění, konfigurace, průvodce novou úlohou zálohování, replikace, SureBackup, SureReplica a obnovení virtuálních počítačů a objektů. Třídenní školení pod vedením lektorů je z 50 % tvořeno přednáškami a z 50 % praktickými laboratorními cvičeními.
Více informací a registrace


Kompletní nabídku školení naleznete zde.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace