Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Videozáznamy webinářů VMware a Veeam 2020

Podívejte se na videozáznamy webinářů ze seriálů VMware škola a Veeam škola.


Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

Igel nabízí zákazníkům VMware svůj kit Work for Home

Igel uvedl na trh Work for Home (WFH) kit pro zjednodušení a urychlení práce z domova. Řešení je založeno na jejich produktu UD Pocket (tenký klient na přenosném bootovatelném USB) který je součástí WFH kitu včetně ročního předplatného na jeho používání. UD Pocket je kompatibilní s běžně používanými terminálovými službami společností Citrix, VMware či Microsoft a jeho součástí je i v něm kontejnerizovaný prohlížeč. Součástí WFH kitu je i roční předplatné na centální management UD Pocketů, který se nazývá UMS, a také Cloud Gateway umožňující správu UD Pocketů přes veřejný internet.

Oracle a VMware navazují partnerství na podporu hybridních cloudových strategií svých zákazníků

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnosti Oracle a VMware oznámily rozšíření svého partnerství s cílem pomoci zákazníkům využít podnikový software a cloudová řešení při přechodu na cloud. Díky novému partnerství budou zákazníci moci při realizaci svých hybridních cloudových strategií provozovat platformu VMware Cloud Foundation na cloudové infrastruktuře Oracle.

Nové řešení zákazníkům umožní jednoduše migrovat pracovní zátěže VMware vSphere na cloudovou infrastrukturu Oracle 2. generace a užívat díky tomu výhody konzistentní infrastruktury a provozu. Společnost Oracle bude v rámci partnerství také poskytovat technickou podporu softwaru Oracle v prostředích VMware, a to jak v lokálních datových centrech zákazníků, tak v certifikovaných cloudových prostředích.

Provozování pracovních zátěží v cloudu Oracle

Společnost Oracle se tímto oznámením stává partnerem programu VMware Cloud Provider a spolu se svými partnery bude prodávat řešení VMware pro Oracle Cloud. Řešení bude založené na platformě VMware Cloud Foundation a nabídne kompletní technologii softwarově definovaného datového centra (SDDC) včetně VMware vSphere, NSX, a vSAN. Díky konzistentnosti infrastruktury a provozu budou zákazníci schopni migrovat a modernizovat aplikace a bez problému přenášet pracovní zátěže mezi lokálním prostředím a cloudem Oracle.

Budou moci jednoduše využívat služby společnosti Oracle, například Oracle Autonomous Database, Oracle Exadata Cloud Service nebo Oracle Database Cloud, které běží ve stejných cloudových datových centrech a na stejných sítích, s konzistentním portálem a rozhraními API. Zákazníci budou rovněž moci využít rychle rostoucí počet světových regionů společnosti Oracle ke globálnímu škálování bez nutnosti zakládat vlastní datová centra. Oracle poskytne administrativní přístup k fyzickým serverům a umožní tak míru kontroly, jaká byla dříve možná pouze u lokální infrastruktury. Zákazníci budou moci užívat nástroj VMware vCenter k centralizované správě lokálních klastrů i softwarově definovaných datových center v cloudu Oracle. Oracle bude rovněž poskytovat první linii technické podpory tohoto řešení.

Další informace o nabídce jsou k dispozici na stránkách Oracle.

Zákaznická podpora pro řešení Oracle na VMware

Zákazníkům bude navíc k dispozici technická podpora produktů Oracle běžících v prostředích VMware. Po aktualizaci politiky podpory společnosti Oracle se zákazníci dočkají rychlejšího řešení problémů. Oracle bude poskytovat podporu zákazníkům s aktivními smlouvami o podpoře, kteří provozují podporované verze produktů Oracle v podporovaných výpočetních prostředích.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace