Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

VMware Workstation v nejnovějších verzích: Workstation 14 Pro a Workstation 14 Player

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

VMware Workstation 14 Pro nabídne IT pracovníkům a vývojářům pokročilé funkce, které zefektivňují procesy, zvyšují produktivitu a rozšiřují možnosti správy sítí a datových center. VMware Workstation 14 Player zavádí rozšířené funkce pro podniky, které hledají jednoduché a efektivní řešení pro provoz podnikového desktopového prostředí na služebních i soukromých počítačích zaměstnanců využívaných k pracovním účelům.

Společně tato řešení pomáhají několika skupinám koncových uživatelů – pracovníkům IT, kteří potřebují vysoce výkonné virtualizační nástroje, vývojářům, kteří potřebují stabilní izolované vývojové a testovací prostředí, manažerům, kteří potřebují vytvořit podmínky pro využití soukromých zařízení zaměstnanců k práci i domácím uživatelům a studentům.

VMware Workstation 14 Pro

VMware Workstation 14 Pro poskytne pracovníkům IT a vývojářům nezbytné nástroje pro návrh, testování a provoz datových center a sítí. Zjednodušuje testování pro téměř jakýkoli operační systém a aplikaci z lokálních počítačů s operačním systémem Windows nebo Linux.

Workstation 14 Pro přináší zvýšenou úroveň zabezpečení s podporou technologie na ochranu virtuálních strojů Virtual Based Security (VBS) v operačních systémech Windows 10 a Windows Server 2016. Přidává také bezpečné spouštění UEFI a virtuální kryptoprocesor Trusted Platform Module pro maximální úroveň zabezpečení operačního systému. Ke stávajícím simulátorům rychlosti sítě a ztráty paketů přibude nový simulátor latence sítě, který umožňuje vývojářům při testech odolnosti aplikací simulovat specifická síťová prostředí, včetně vzdálenosti a kvality sítě. Tato a další pokročilé síťové funkce umožní správcům přizpůsobit názvy virtuálních síťových adaptérů pro lepší přehled.

Workstation 14 Pro zjednodušuje správu datových center díky podpoře zdokonaleného otevřeného virtuálního formátu (OVF) a otevřených virtuálních zařízení (OVA). Umožňuje tak vývojářům automatizovat import aplikačních balíčků, jako je VMware vCenter Server Appliance (VCSA). Správci datových center se budou moci také rychle připojovat k VMware vSphere a VMware vCenter pro vzdálenou správu virtuálních strojů a řízení provozu serverů ESXi s rozšířenými možnostmi.

Nová verze rozšiřuje okruh podporovaných operačních systémů o Windows 10 Fall Creators Update, Ubuntu 17.04 a Fedora 26.

VMware Workstation 14 Player

VMware Workstation 14 Player bude zjednodušený produkt řady Workstation 14. Bude využívat shodnou hypervizorovou technologii a nabídne mnoho dalších shodných funkcí a vlastností, včetně nejširší podpory operačních systémů, vysokého výkonu a schopnosti provozovat omezené virtuální stroje splňující podniková pravidla. Komerční řešení je ideální pro podniky, které hledají řešení pro provoz jediného desktopového prostředí na služebních i soukromých počítačích zaměstnanců využívaných k práci, a bude k dispozici i zdarma pro osobní nekomerční užívání.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace