Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Představujeme VMware Mirage™

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Hledáte pro fyzické desktopy a notebooky podobné přínosy v oblasti jejich správy, jako nabízí VDI? VMware Mirage je centralizované řešení pro správu a zotavení, které poskytuje IT a koncovým uživatelům centralizovanou správu bez kompromisů.

Mirage umožňuje IT centralizovat PC obrazy (images) virtuálních a fyzických strojů a využívat správu jediného obrazu, zatímco uživatelé pracují lokálně.

Kompletní řešení pro správu desktopů

Centralizujte PC obrazy a využívejte správu jediného obrazu, zatímco uživatelé pracují lokálně. Vytvářejte jediné obrazy, které mohou být využívány na fyzických i virtuálních zařízeních a integrujte tak desktopová řešení do jediné desktopové strategie. Mirage vám poskytne funkce centralizovaného zotavení po katastrofě a správy jediného obrazu, zatímco koncoví uživatelé budou moci využít lokální výpočetní sílu svého zařízení online nebo offline.

Jednoduchá a přímočará migrace

Ve své výzkumné zprávě z roku 2010 odhaduje agentura Gartner, že migrace na Windows 7 může zabrat mezi 3,5 až 4 hodinami času technika pro jedno koncové zařízení. To znamená, že technik zvládne za den migraci 2 nebo 3 systémů. S VMware Mirage je migrace řízena centrálně, takže jediný technik může zvládnout za den kolem 100 migrací, přičemž typická uživatelská prodleva trvá pouze 30 minut. Organizace s 5 000 zaměstnanci tak může díky automatizaci migrace ušetřit kolem 600 000 USD na času IT týmu a více než jeden milión USD na vyšší produktivitě uživatelů.

Centralizovaná správa jediného obrazu pro IT a lokální práce pro koncové uživatele

Zjednodušte a zefektivněte IT díky agregaci mnoha oddělených funkcí desktopu do jediného řešení s centralizovanými obrazy. Mirage také pracuje efektivně v sítích s malou šířkou pásma nebo s vysokou latencí, čímž poskytuje přínosy silné centrální správy i uživatelům v pobočkách, vzdáleně se připojujícím zaměstnancům nebo mobilním uživatelům. Koncoví uživatelé získají úroveň flexibility a personalizace, jaké si přejí, zatímco IT získá potřebnou úroveň řízení a stability.

Zálohujte celá PC pro kompletní zotavení po katastrofách

Zkušenosti IT týmů velkých podniků a organizací svědčí o velkých problémech, jaké přináší dlouhá doba výpadku uživatelských zařízení a jejich zotavení. Ať již jde o reinstalaci systému, výměnu poškozeného harddisku nebo ztracený či porouchaný počítač, vždy jde v podstatě o obnovení desktopu. VMware Mirage poskytuje zálohu celého PC – nejen souborů – a jeho zotavení je jednoduché, protože Mirage obnoví na nový počítač přesný obraz starého PC uživatele včetně osobních aplikací, souborů a personalizace.

Více informací


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace