Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)
Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)

Služby VMware Cloud Services nabízejí multicloudovou platformu na bázi SaaS pro automatizaci, analýzu, řízení nákladů a zajištění shody

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnost VMware na konferenci VMworld 2018 představila nové a vylepšené služby VMware Cloud Services pro multicloudová prostředí. Mezi novinky v cloudové provozní platformě VMware poskytované formou SaaS patří nové služby pro automatizaci VMware Cloud Assembly, VMware Service Broker a VMware Code Stream, nová služba pro konfiguraci bezpečnosti a zajištění shody VMware Secure State a výrazná vylepšení nástroje Wavefront by VMware.

Podniky ve všech odvětvích přechází v rámci multicloudových strategií na různé kombinace cloudů. Mezinárodní analytická společnost Forrester uvádí, že 89 % podniků využívá nejméně dva cloudy a 74 % nejméně tři veřejné cloudy. Zároveň se však potýkají s různorodostí nástrojů a procesů, které mají poskytnout přehled, vynutit dodržování pravidel a zajistit potřebný výkon aplikací. Služby VMware Cloud Services staví na osvědčených nástrojích VMware pro správu cloudu a představuje jednotnou platformu, která pomáhá cloudovým technickým a provozním týmům získat přehled o cloudových zdrojích, řídit náklady, zvyšovat efektivitu využití zdrojů a zajišťovat kompatibilitu konfigurace v reálném čase pomocí automatizačních nástrojů.

Cloudové automatizační služby VMware představují soubor cloudových služeb založených na osvědčeném lokálním řešení vRealize Automation. Tyto služby umožňují vývojářům snadno a efektivně budovat a zavádět aplikace. Cloudové automatizační služby zahrnují VMware Cloud Assembly, VMware Service Broker a VMware Code Stream. Společně zjednodušují poskytování aplikací, poskytují flexibilitu a možnost volby při využití cloudu a umožňují řízení rizik. Dále usnadňují spolupráci mezi tradičně izolovanými jednotkami a pomáhají zrychlit inovační cyklus.

K dalším novinkám patří řešení VMware Secure State, které pomáhá snižovat rizika napříč multicloudovými prostředími a Wavefront by VMware, nativní cloudová monitorovací a analytická platforma.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace