Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Služby VMware Cloud Services nabízejí multicloudovou platformu na bázi SaaS pro automatizaci, analýzu, řízení nákladů a zajištění shody

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Společnost VMware na konferenci VMworld 2018 představila nové a vylepšené služby VMware Cloud Services pro multicloudová prostředí. Mezi novinky v cloudové provozní platformě VMware poskytované formou SaaS patří nové služby pro automatizaci VMware Cloud Assembly, VMware Service Broker a VMware Code Stream, nová služba pro konfiguraci bezpečnosti a zajištění shody VMware Secure State a výrazná vylepšení nástroje Wavefront by VMware.

Podniky ve všech odvětvích přechází v rámci multicloudových strategií na různé kombinace cloudů. Mezinárodní analytická společnost Forrester uvádí, že 89 % podniků využívá nejméně dva cloudy a 74 % nejméně tři veřejné cloudy. Zároveň se však potýkají s různorodostí nástrojů a procesů, které mají poskytnout přehled, vynutit dodržování pravidel a zajistit potřebný výkon aplikací. Služby VMware Cloud Services staví na osvědčených nástrojích VMware pro správu cloudu a představuje jednotnou platformu, která pomáhá cloudovým technickým a provozním týmům získat přehled o cloudových zdrojích, řídit náklady, zvyšovat efektivitu využití zdrojů a zajišťovat kompatibilitu konfigurace v reálném čase pomocí automatizačních nástrojů.

Cloudové automatizační služby VMware představují soubor cloudových služeb založených na osvědčeném lokálním řešení vRealize Automation. Tyto služby umožňují vývojářům snadno a efektivně budovat a zavádět aplikace. Cloudové automatizační služby zahrnují VMware Cloud Assembly, VMware Service Broker a VMware Code Stream. Společně zjednodušují poskytování aplikací, poskytují flexibilitu a možnost volby při využití cloudu a umožňují řízení rizik. Dále usnadňují spolupráci mezi tradičně izolovanými jednotkami a pomáhají zrychlit inovační cyklus.

K dalším novinkám patří řešení VMware Secure State, které pomáhá snižovat rizika napříč multicloudovými prostředími a Wavefront by VMware, nativní cloudová monitorovací a analytická platforma.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace