Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Veeam představil Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v2

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 2 přináší možnosti zajištění mimořádné dostupnosti a vylepšuje ochranu dat služeb SharePoint Online a OneDrive for Business. Nejnovější verze staví na tržním úspěchu produktu Veeam Backup pro Microsoft Office 365 a přidává více než 50 nových funkcí, které chrání investice do služby Office 365, zrychlují a zefektivňují ochranu dat i zotavení po havárii a pomáhají zajistit soulad s legislativou a předpisy.

Společnost Veeam uvedla Veeam Backup pro Microsoft Office 365® verze 2. Nová verze zajišťuje ochranu dat vedle služby Exchange Online a v tradičních instalacích Exchange také ve službách Microsoft OneDrive for Business a SharePoint Online i v on-premise prostředích SharePoint.

Nejnovější verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 vychází z jednoho z nejúspěšnějších produktů společnosti Veeam – Veeam Backup pro Microsoft Office verze 1 a verze 1.5. K dnešnímu dni si některou z těchto dvou předchozích verzí stáhlo více než 35 000 organizací, což představuje 4,1 milionu poštovních schránek Microsoft Office 365. Během prvního pololetí 2018 se ve srovnání s druhou polovinou roku 2017 počet stažení zvýšil o 151 % a objednávky na tento produkt vzrostly za stejné období o 135 %.

Díky více než 50 novým vylepšením je nastavení, správa a zajištění ochrany i souladu s předpisy napříč všemi daty v Office 365 jednodušší než kdy dříve, a technologie Veeam tak podporují mimořádnou dostupnost veškerých klíčových dat aplikací Microsoft Office 365 v organizacích všech velikostí.

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 2 chrání data obsažená v infrastruktuře služby Office 365 a doplňuje tak možnosti automatické replikace dat, kterou Microsoft zajišťuje napříč svými datovými centry. Díky kombinaci řešení značek Veeam a Microsoft získávají zákazníci úplnou kontrolu nad svými daty a snadněji mohou zajistit dostupnost ve službách Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive for Business.

Technologie Veeam umožňují IT oddělením bezpečněji zálohovat Office 365 do tradičního on-premise úložiště i do prostředí cloudu Microsoft Azure, Amazon AWS nebo IBM Cloud a více než 18 000 poskytovatelům služeb tak přináší:

  • Lepší ochranu dat v Office 365 před náhodným smazáním, bezpečnostními hrozbami a nesprávně stanovenými pravidly pro uchovávání těchto dat;
  • Rychlou obnovu individuálních položek a souborů Office 365 se špičkovou flexibilitou v možnostech zotavení;
  • Efektivní splnění legislativních a regulačních požadavků díky službě eDiscovery of Office 365 pro záložní archivy.
Nejnovější verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 obsahuje:
  • Nově ochranu dat pro aplikaci OneDrive for Business – technologie Veeam zajišťuje rychlé a efektivní zálohování účtů úložiště Office 365 OneDrive for Business a s novým Veeam Explorerem pro Microsoft OneDrive umožňuje obnovu i export souborů a složek.
  • Nově ochranu dat SharePoint – technologie Veeam umožňuje snadné zálohování dat ve službě SharePoint Online i v tradičních on-premise prostředích SharePoint. Zajišťuje spolehlivost a flexibilní obnovu celých SharePoint webů, dokumentů, knihoven a seznamů z prostředí Veeam Explorer pro Microsoft SharePoint.
  • Vylepšení flexibility a usnadnění zálohování – díky přepracovanému průvodci je nyní výběr objektů v Exchange Online, OneDrive for Business a SharePoint Online mnohem jednodušší. Nastavování, vyhledávání i správa přehledů o datech v Office 365 je snadnější než kdykoli dříve a IT oddělení mohou efektivně spravovat zálohování pro desítky tisíc uživatelů této služby. Nová verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 šetří čas i další cenné zdroje.
Nová bezplatná komunitní verze pro malé firmy

Společnost Veeam i nadále pokračuje ve své dlouhodobé tradici podpory IT komunity a jako novinku uvádí Veeam Backup pro Microsoft Office 365 Community Edition. Tato nová komunitní verze má stejné funkce a vlastnosti jako placená verze, je však omezená na maximálně 10 uživatelů a 1 TB dat v platformě SharePoint. Veeam Backup pro Office 365 Community Edition lze stáhnout z adresy Veeam Backup for Office 365 Community Edition.

Poskytovatelům cloudu a služeb VCSP se otevírá trh spojený s MS Office 365 v hodnotě 2,5 miliard USD

Rychlý růst obliby Microsoft Office 365 vytváří pro poskytovatele služeb obrovské příležitosti a možnosti zisku na trhu v hodnotě 2,5 miliardy dolarů. Díky Veeam Backup pro Microsoft Office 365 mohou poskytovatelé cloudu a služeb VCSP bezpečně zálohovat data z Office 365 Exchange Online, SharePoint Online i OneDrive for Business a rychle v případě potřeby obnovit jednotlivé položky, objekty či soubory. Celý proces lze takto efektivně zautomatizovat a zvýšit své příjmy spojené právě se zálohováním Office 365.

Licence a ceny

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 2 je licencovaný formou ročního předplatného (1 až 5 let) s tím, že předplatné lze uhradit předem nebo v ročních platbách. Společnost Veeam doporučuje předplatné na tři roky, kdy při roční platbě vychází měsíční poplatek na jednoho uživatele 1,28 dolarů. Další informace o licencování a cenách Veeam Backup pro Microsoft Office 365 naleznete zde.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace