Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)
Zveme vás na setkání VMware User Group (20.6.2019, Praha)

Veeam představil Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v2

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 2 přináší možnosti zajištění mimořádné dostupnosti a vylepšuje ochranu dat služeb SharePoint Online a OneDrive for Business. Nejnovější verze staví na tržním úspěchu produktu Veeam Backup pro Microsoft Office 365 a přidává více než 50 nových funkcí, které chrání investice do služby Office 365, zrychlují a zefektivňují ochranu dat i zotavení po havárii a pomáhají zajistit soulad s legislativou a předpisy.

Společnost Veeam uvedla Veeam Backup pro Microsoft Office 365® verze 2. Nová verze zajišťuje ochranu dat vedle služby Exchange Online a v tradičních instalacích Exchange také ve službách Microsoft OneDrive for Business a SharePoint Online i v on-premise prostředích SharePoint.

Nejnovější verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 vychází z jednoho z nejúspěšnějších produktů společnosti Veeam – Veeam Backup pro Microsoft Office verze 1 a verze 1.5. K dnešnímu dni si některou z těchto dvou předchozích verzí stáhlo více než 35 000 organizací, což představuje 4,1 milionu poštovních schránek Microsoft Office 365. Během prvního pololetí 2018 se ve srovnání s druhou polovinou roku 2017 počet stažení zvýšil o 151 % a objednávky na tento produkt vzrostly za stejné období o 135 %.

Díky více než 50 novým vylepšením je nastavení, správa a zajištění ochrany i souladu s předpisy napříč všemi daty v Office 365 jednodušší než kdy dříve, a technologie Veeam tak podporují mimořádnou dostupnost veškerých klíčových dat aplikací Microsoft Office 365 v organizacích všech velikostí.

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 2 chrání data obsažená v infrastruktuře služby Office 365 a doplňuje tak možnosti automatické replikace dat, kterou Microsoft zajišťuje napříč svými datovými centry. Díky kombinaci řešení značek Veeam a Microsoft získávají zákazníci úplnou kontrolu nad svými daty a snadněji mohou zajistit dostupnost ve službách Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive for Business.

Technologie Veeam umožňují IT oddělením bezpečněji zálohovat Office 365 do tradičního on-premise úložiště i do prostředí cloudu Microsoft Azure, Amazon AWS nebo IBM Cloud a více než 18 000 poskytovatelům služeb tak přináší:

  • Lepší ochranu dat v Office 365 před náhodným smazáním, bezpečnostními hrozbami a nesprávně stanovenými pravidly pro uchovávání těchto dat;
  • Rychlou obnovu individuálních položek a souborů Office 365 se špičkovou flexibilitou v možnostech zotavení;
  • Efektivní splnění legislativních a regulačních požadavků díky službě eDiscovery of Office 365 pro záložní archivy.
Nejnovější verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 obsahuje:
  • Nově ochranu dat pro aplikaci OneDrive for Business – technologie Veeam zajišťuje rychlé a efektivní zálohování účtů úložiště Office 365 OneDrive for Business a s novým Veeam Explorerem pro Microsoft OneDrive umožňuje obnovu i export souborů a složek.
  • Nově ochranu dat SharePoint – technologie Veeam umožňuje snadné zálohování dat ve službě SharePoint Online i v tradičních on-premise prostředích SharePoint. Zajišťuje spolehlivost a flexibilní obnovu celých SharePoint webů, dokumentů, knihoven a seznamů z prostředí Veeam Explorer pro Microsoft SharePoint.
  • Vylepšení flexibility a usnadnění zálohování – díky přepracovanému průvodci je nyní výběr objektů v Exchange Online, OneDrive for Business a SharePoint Online mnohem jednodušší. Nastavování, vyhledávání i správa přehledů o datech v Office 365 je snadnější než kdykoli dříve a IT oddělení mohou efektivně spravovat zálohování pro desítky tisíc uživatelů této služby. Nová verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 šetří čas i další cenné zdroje.
Nová bezplatná komunitní verze pro malé firmy

Společnost Veeam i nadále pokračuje ve své dlouhodobé tradici podpory IT komunity a jako novinku uvádí Veeam Backup pro Microsoft Office 365 Community Edition. Tato nová komunitní verze má stejné funkce a vlastnosti jako placená verze, je však omezená na maximálně 10 uživatelů a 1 TB dat v platformě SharePoint. Veeam Backup pro Office 365 Community Edition lze stáhnout z adresy Veeam Backup for Office 365 Community Edition.

Poskytovatelům cloudu a služeb VCSP se otevírá trh spojený s MS Office 365 v hodnotě 2,5 miliard USD

Rychlý růst obliby Microsoft Office 365 vytváří pro poskytovatele služeb obrovské příležitosti a možnosti zisku na trhu v hodnotě 2,5 miliardy dolarů. Díky Veeam Backup pro Microsoft Office 365 mohou poskytovatelé cloudu a služeb VCSP bezpečně zálohovat data z Office 365 Exchange Online, SharePoint Online i OneDrive for Business a rychle v případě potřeby obnovit jednotlivé položky, objekty či soubory. Celý proces lze takto efektivně zautomatizovat a zvýšit své příjmy spojené právě se zálohováním Office 365.

Licence a ceny

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 2 je licencovaný formou ročního předplatného (1 až 5 let) s tím, že předplatné lze uhradit předem nebo v ročních platbách. Společnost Veeam doporučuje předplatné na tři roky, kdy při roční platbě vychází měsíční poplatek na jednoho uživatele 1,28 dolarů. Další informace o licencování a cenách Veeam Backup pro Microsoft Office 365 naleznete zde.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace