Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). V srpnu 2018 obhájil Karel potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

Prezentace z konference Virtualization Forum 2018

Odkazy na prezentace z pražské konference najdete zde.

Veeam DataLabs přináší vývojářům i provozním týmům možnost vytvářet izolované instance jakéhokoli provozního prostředí – zrychluje tak inovace a snižuje rizika

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Veeam DataLabs, klíčová komponenta platformy Veeam Hyper-Availability Platform, umožňuje využívat prostředí shodná s produkčními pro ověření funkčnosti aktualizací, odolnosti vůči bezpečnostním rizikům a souladu s nařízením GDPR i pro provádění forenzních analýz.

Veeam představil Veeam DataLabs – novou klíčovou komponentu své platformy Veeam Hyper-Availability Platform. Veeam DataLabs je určený pro správu datových kopií a organizacím umožňuje, aby mohly na vyžádání snadno vytvářet nové instance svých produkčních prostředí. Kromě typických scénářů ochrany dat jako jsou přístupy DevTest, DevOps a DevSecOps to umožňuje i bezpečnostní a forenzní testování nebo vytváření sanboxů na vyžádání provozních týmů. Veeam DataLabs firmám přináší přidanou hodnotu v podobě rychlejších inovací, vyšší efektivity provozu, snížení rizik a optimalizace zdrojů.

Veeam DataLabs vychází z funkčnosti virtuálních laboratoří Veeam Virtual Labs umožňující na vyžádání vytvářet kopie produkčních virtuálních prostředí, a navíc přidává další způsoby použití. Tato izolovaná prostředí (sandboxy) využívají stávající data a mohou tak urychlit inovace či snížit rizika. Veeam DataLabs přesouvá klíčové vlastnosti zálohování a replikací z reaktivního přístupu do podoby proaktivní služby s přidanou hodnotou. Díky novému způsobu využití dat získaných již v rámci procesu zajišťujícím jejich ochranu je tento přístup mnohem efektivnější a odkrývá další možnou hodnotu dat.

S Veeam DataLabs si mohou vývojáři sami vytvářet instance produkčního prostředí, ve kterých budou vyvíjet nové funkce. Tento přístup vede ke zrychlení poskytování digitálních služeb a zajišťuje, že jednotlivé týmy mají pro vývoj i testování vždy nejnovější kopie dat. Veeam DataLabs zajišťuje izolované prostory také pro provozní týmy, které mohou otestovat nové opravy a aktualizace před jejich všeobecným uvolněním napříč celou firmou. Bezpečnostní a forenzní týmy mohou kopie dat použít pro otestování bezpečnostních zranitelností bez narušení produkčních systémů nebo provádět forenzní rozbory zachycených událostí a incidentů. A skupiny, které mají na starosti analýzy a zajištění souladu s předpisy, mohou data zkoumat a klasifikovat s cílem usnadnit plánování kapacit a zjednodušit splnění legislativních požadavků včetně nařízení GDPR. Veeam DataLabs umožňuje naplnit všechny tyto scénáře bez narušení produkčních systémů a nevyžaduje k tomu ani rozšíření infrastruktury.

Veeam DataLabs navíc podporuje aplikační rozhraní pro univerzální integraci úložiště a umožňuje tak integraci s produkty partnerů společnosti Veeam. Prostřednictvím těchto rozhraní mohou partneři jako Cisco, HPE, IBM, NetApp, Pure Storage nebo další poskytnout stejnou integraci snímků a rychlejší ochranu dat a nabídnout tak ještě efektivnější cestu k dosažení přidané hodnoty.

Pro více informací o vizi společnosti Veeam pro Hyper-Available Enterprise navštivte www.veeam.com.


Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace