Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

7 otázek a odpovědí k Arrow Professional Services

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Služby pro řešení VMware a Veeam, které nabízí Arrow v rámci svých Professional Services, právě vstupují do třetího roku své existence. Zjistěte, co v rámci těchto služeb Arrow nabízí a proč je výhodné tuto nabídku využít.


Proč bychom měli využít služeb Arrow Professional Services? Pro řešení VMware a Veeam máme své vlastní specialisty...

Cílem služeb Arrow Professional Services je pomoci našim obchodním partnerům a jejich zákazníkům v užších, specifických oblastech IT infrastruktury, pro které nedisponují vlastními odborníky nebo potřebují nezávislé posouzení. Tyto služby aktuálně nabývají významu tím spíše, že VMware v současnosti nabízí ucelená řešení včetně end user computingu, virtualizace sítí a virtualizace úložných systémů a že se tedy portfolio společnosti VMware neustále rozrůstá.

Jaké služby nám mohou Arrow Professional Services nabídnout?

Arrow Professional Services jsou zaměřeny na serverovou i desktopovou infrastrukturu VMware a instalace a konfigurace řešení Veeam. Na stránkách vmwarenews jsme nabízené služby podrobně rozebírali již dříve ve čtyřdílném seriálu článků Professional Services pod lupou. S tím, jak se postupně rozšiřuje portfolio produktů VMware do dalších oblastí, rozšiřuje se také rozsah námi nabízených služeb.

Máme zájem o bližší informace a zvažujeme, že bychom využili služeb Arrow Professional Services. Na koho se můžeme s naším požadavkem obrátit?

Se svými požadavky se obracejte na Petra Dejmka, Team Leadera pro řešení VMware a Veeam nebo na další členy našeho obchodního týmu, kteří vám poskytnou veškeré potřebné informace. Telefonické a e-mailové kontakty najdete zde.

Kdo tvoří tým Arrow Professional Services?

Tým poskytující služby pro řešení VMware a Veeam tvoří Karel Novák, Jiří Viktorin a Martin Kühpast. Všichni mají dlouhodobé a bohaté zkušenosti z prací na virtualizačních projektech, a jelikož disponují certifikací VMware Certified Instructor – Level 2, můžete se s nimi setkávat na našich virtualizačních školeních. Karel Novák je zaměřen na datová centra využívající technologie VMware a Veeam, Jiří Viktorin pak na VMware end user computing. Martin Kühpast, který se věnuje řešením VMware již od roku 2002, má bohaté praktické zkušenosti s nasazováním řešení pro virtualizací aplikací, desktopů a serverů jak VMware, tak i dalších dodavatelů v této oblasti, jakými jsou Citrix nebo Microsoft.

Jaké garance kvality poskytnutých služeb poskytujete?

Zárukou kvality poskytovaných služeb jsou znalosti našich specialistů, které byly ohodnoceny řadou certifikací a ocenění, z nichž zde uveďme alespoň ty nejvýznamnější: Karel Novák a Jiří Viktorin disponují komunitním oceněním VMware vExpert a významnou certifikací VMware Certified Implementation Expert 6 – Data Center Virtualization; Karel Novák je rovněž jedním ze zakládajících členů Veeam Vanguard a držitel nejvyšší certifikace Veeam Certified Architect.

Výčet všech certifikací jakož i doporučení zákazníků a absolventů školení najdete na LinkedIn profilech členů našeho týmu Arrow Professional Services:

Co znamenají certifikace VMware Certified Implementation Expert 6 – Data Center Virtualization a Veeam Certified Architect?VMware Certified Implementation Expert 6 – Data Center Virtualization
Získání certifikace VCIX6-DCV je dokladem širokých znalostí navrhování a nasazování infrastrukturních řešení vSphere 6 ve virtualizovaných prostředích podniků, potvrzuje znalosti na expertní úrovni a demonstruje, že nositel certifikace představuje důležitý faktor při jakéholiv implementaci vSphere.
Veeam Certified Architect (VMCA)
Tuto certifikaci získají odborníci, kteří úspěšně absolvují kurzy a zkoušky VMCE a VMCE-Advanced: Design & Optimization. Veeam Certified Architect představuje nejvyšší úroveň technických certifikací Veeamu.

Jsou k dispozici reference ke službám Arrow Professional Services a jejich hodnocení zákazníkem?

Několik vybraných referencí a jejich hodnocení naleznete zde; v budoucnu budou dále rozšiřovány.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace