Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru

Prezentace z VMworldu 2019 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, který se uskutečnil v srpnu v San Franciscu, na této stránce si můžete vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2019

Jestliže jste neměli možnost navštívit pražskou říjnovou konferenci Virtualization Forum 2019 pořádanou společností Arrow ECS, na této stránce najdete prezentace zástupců společností VMware a Veeam z dopoledního programu v hlavních sálech a také prezentace z odpoledního programu v sálu Veeam.

VMware Forum 2012: Aby cloud pracoval pro vás – příležitosti pro inovaci

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Na konferenci VMware Forum 2012, která se uskuteční již 28. května, se dozvíte, jak společnost VMware spolu se svými partnery poskytuje cloud pro řešení klíčových záležitostí s cílem snížit složitost IT, zvýšit bezpečnost a urychlit vývoj, instalaci i provoz aplikací.

VMware Forum v Praze je za dveřmi a ústřední téma pro rok 2012 zní „Aby cloud pracoval pro vás – příležitosti pro inovaci“. Konference VMware Forum se koná ve třiadvaceti zemích regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a očekává se celkem 13 000 účastníků. VMware Forum je ideální příležitostí získat od společnosti VMware a jejích partnerů informace o tom, jak si organizace osvojují cloud computing, počínaje úvodním slovem Michala Stachníka, Country Managera pro Českou republiku a Slovensko. Vedle představitelů VMware se setkáte i se zástupci dalších organizací.

„VMware Forum dává zákazníkům jedinečnou možnost setkat se se zástupci společnosti VMware i ostatními firmami v odvětví a lépe porozumět tomu, jak může cloud computing zvýšit hodnotu podnikání a stát se zprostředkovatelem inovace mimo IT oddělení,“ říká Michal Stachník, Country Manager VMware pro Českou republiku a Slovensko. „Program přednášek nabízí pro každého něco, ať je teprve na začátku cesty k virtualizaci, nebo zvažuje přesun svých důležitých firemních aplikací do cloudu.“

VMware Forum je jednodenní událostí cílenou na organizace všech velikostí. Poskytne hodnotný vhled do problematiky snižování složitosti IT, zvyšování bezpečnosti a zrychlování procesu vývoje, instalace a provozu aplikací v rámci korporací. Konference pomůže organizacím zvolit si vlastní cloudovou strategii, zvolit mezi privátním, veřejným nebo hybridním cloudovým prostředím a přizpůsobit ho svým individuálním podnikatelským potřebám.

Program:

  • Kritické podnikové aplikace ve virtuálním prostředí
  • Práce koncového uživatele v éře po PC
  • Správa ve virtuálním prostředí
  • Začínáte s virtualizací? – Instalujte a zprovozněte systémy za méně než 60 dnů
  • Přednáška zákazníka z oblasti správy
  • Přednáška nového zákazníka
  • Produktové řady VMware Horizon a View
  • Kontinuita podnikových procesů a zotavení po havárii v cloudových prostředích
VMware Forum, globální událost pro zákazníky VMware a zúčastněné strany se v České republice koná již potřetí. Detailní informace, program a registrační formulář naleznete zde. Účast na konferenci VMware Forum je zdarma.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace