Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Konference Virtualization Forum 2019 – registrace je již otevřená!

Termín konference Virtualization Forum 2019, která se uskuteční již 3. října 2019, se kvapem blíží - registrovat se můžete již dnes! Zájemci o témata diskutovaná na loňské konferenci najdou prezentace z akce Virtualization Forum 2018 zde.


Prezentace z VMworldu 2018 US

Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace z VMworldu 2018 Europe

Podívejte se na záznamy hlavních vystoupení z listopadové barcelonské konference VMworld 2018, kde přední lídři VMware a hosté diskutovali perspektivy digitálního podnikání, nové technologie a inovace.

VMware a Veeam jsou platinovými partnery konference Virtualization Forum 2015

  Žádost o zaslání podrobnějších informací, dotazů e-mailem    

Už jen dva týdny nás dělí od 11. ročníku největší virtualizační konference v České republice, která se uskuteční 7. října 2015 v Clarion Congress Hotelu Prague. Buďte u toho spolu s námi!

Konference Virtualization Forum 2015 se objevuje v kalendáři nejvýznamnějších událostí roku již pojedenácté. V loňském roce ji navštívilo více než 550 účastníků z řad CIO a IT profesionálů a přibližně stejný počet návštěvníků očekáváme i letos. Hlavními tématy konference jsou v letošním roce softwarově definované sítě, cloud a podniková mobilita.


Registrujte se na webu konference Virtualization Forum 2015


Na konferenci Virtualization Forum vám nabídneme:
  • živé demo ukázky, kde se seznámíte s vybranými řešeními na vlastní oči,
  • nové náměty, kde a jakým způsobem ušetřit díky virtualizaci náklady,
  • informace, jak to „dělají“ jinde, a seznámení se s novými postupy, které vám pomohou zjednodušit nasazování, provoz a správu IT,
  • možnost konzultovat s IT profesionály nasazení nebo rozšíření virtualizační infrastruktury ve svém podniku či organizaci.
Své téma zde najdou jak IT ředitelé a manažeři, tak i techničtí a systémoví specialisté.

Co nabídnou VMware a Veeam?

VMware a Veeam se jako platinoví partneři konference představí jak v dopolednim bloku prezentací v hlavním sálu, tak i v odpoledním bloku prezentací a ukázek ve svých vlastních sálech. V rámci dopoledního programu nabídne Marek Bražina z VMware prezentaci s názvem "SDDCokoliv aneb software definuje vše", v níž se zaměří na výhody, které přináší virtualizace různých částí infrastruktury datového centra. Přednáška Martina Štětky ze společnosti Veeam pak bude zaměřena na téma "Dostupnost pro moderní datové centrum". V odpoledním bloku prezentací se zaměří VMware i Veeam na představení produktových a technologických novinek a zajímavostí.

Více informací a registraci na konferenci Virtualization Forum 2015 naleznete zde.
Program konference v hlavních sálech a v sálech partnerů naleznete zde.

Přidat komentář

Žádost o podrobnější informace