Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

Kalendář akcí

VeeamON 2017
16.-18.5.2017, New Orleans

VMworld 2017 Europe
11.-14.9.2017, Barcelona


Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

VMware vExpert a Veeam Vanguard: obhájeno!

Skvělou novinkou je, že Karel Novák i Jiří Viktorin obhájili ocenění vExpert i pro rok 2017! Karel Novák navíc obhájil pro tento rok také členství ve Veeam Vanguard programu, kterým se může pochlubit pouze 62 lidí z celého světa.

VMware newsletter


VMworld 2017 EUROPE: letos již v září
Zúčastněte se konference VMworld 2017 EUROPE v Barceloně a prožijte několik dnů naplněných inovacemi, které vás budou inspirovat při budování softwarově definovaného podniku. Plánujete-li se letošního VMworldu zúčastnit, obraťte se na nás - s Arrow získáte nejlepší podmínky účasti na této konferenci!

Síťová virtualizační platforma VMware NSX pomáhá podnikům urychlit digitální transformaci
Společnost VMware oznámila vydání nových verzí síťové virtualizační platformy VMware NSX, uzpůsobených různým potřebám jak IT, tak vývojářů. Nově vydané VMware NSX pro vSphere 6.3 a VMware NSX-T 1.1 nabízí lepší podporu pro nejdůležitější „use cases“ k nimž IT virtualizaci využívá — automatizaci, zabezpečení a zajištění nepřetržitého provozu aplikací — a vývojářům poskytuje přizpůsobivou, softwarově definovanou infrastrukturu pro tvorbu prostředí pro nativní cloudové aplikace.

VMware Horizon Apps Advanced 7.1 Seeding Promotion
Do 21. dubna 2017 mohou využít zákazníci novou promo akci, kdy při nákupu vybraných produktů získají bezplatně 10-pack licencí VMware Horizon Apps Advanced 7.1 a roční SnS podporu.

Zveme vás na školení VMware
Nabízíme vám několik tipů na zajímavá školení VMware a Veeam v březnových a dubnových termínech. V nabídce najdete tentokrát školení zaměřená na VMware vSphere, VMware Horizon nebo AirWatch.

Připomínka promo akce: VMware vSphere a vSphere with Operations Management Enterprise na Enterprise Plus Upgrade Promotion
Díky prodloužení promo akce můžete až do 29.7.2017 využít 50% slevy při upgradu z vSphere/vSOM Enterprise na vSphere/vSOM Enterprise Plus.