Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

Kalendář akcí - podzim 2016

11.10.2016
Virtualization Forum 2016
17.-20.10.2016
VMworld 2016 Europe
24.10.2016
Veeam User Group ČR

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Arrow Professional Services - naši specialisté získali novou certifikaci

Jiří Viktorin a Karel Novák získali aktuálně novou certifikaci VCAP6-DCV Design, která dále zvyšuje a garantuje kvalitu služeb poskytovaných v rámci Arrow Professional Services.

Arrow SDN Lab

SDN Lab s technologiemi Juniper Networks Contrail a VMware NSX nabízí své služby v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN) partnerům Arrow i koncovým zákazníkům.
Více informací...

VMware newsletter


VMware představil na VMworldu 2016 Cross-Cloud Architecture
VMware Cross-Cloud Architecture umožní zákazníkům užívat, kontrolovat, propojovat a zabezpečovat své aplikace napříč cloudy a zařízeními ve společném provozním prostředí.

VMware AirWatch Express umožní rychlejší a jednodušší správu mobilních zařízení
VMware uvedl AirWatch Express, jednoduché cloudové řešení pro správu mobilních zařízení (MDM) určené k rychlému zprovozňování nových zařízení. AirWatch Express umožňuje snadnou konfiguraci zařízení včetně aplikací, e-mailu a Wi-Fi připojení, a také šifrování dat a zabezpečení, které je v dnešním prostředí nutností.

Veeam Availability Platform zajistí dostupnost v prostředí hybridních cloudů
Veeam oznámil platformu pro zajištění nové generace dostupnosti – Veeam Availability Platform pro hybridní cloud, která firmám všech velikostí umožní zajistit v rámci hybridních cloudů dostupnost virtuálních, fyzických i cloudových provozních prostředí.

Zveme vás na VeeamON Forum
Zúčastněte se jedinečné události zaměřené na dostupnost datových center v České republice. Konference VeeamON Forum se uskuteční 14. září 2016 na pražském Žofíně.

VMware je lídrem Gartnerova Magického kvadrantu 2016 pro x86 serverovou virtualizační infrastrukturu
Společnost VMware byla zařazena do Gartnerova Magického kvadrantu lídrů pro x86 serverovou virtualizační infrastrukturu již posedmé v řadě.