Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

Videozáznamy z VMworld 2016 Europe

Podívejte se na videozáznamy vybraných přednášek z říjnové konference VMworld 2016 v Barceloně.

Přepínače Juniper Networks QFX5100 jsou certifikovány pro VMware NSX

Juniper Networks spolupracuje s VMware na integraci přepínačů řady QFX5100 a řešení VMware NSX. Více informací

Řešení VMware a F5 umožňují práci zaměstnanců odkudkoli

Seznamte se blíže se společným řešením VMware a F5 pro dostupnost aplikací a podívejte se na krátké video. Více informací...


Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Arrow Professional Services - naši specialisté získali novou certifikaci

Jiří Viktorin a Karel Novák získali aktuálně novou certifikaci VCAP6-DCV Design, která dále zvyšuje a garantuje kvalitu služeb poskytovaných v rámci Arrow Professional Services.

Arrow SDN Lab

SDN Lab s technologiemi Juniper Networks Contrail a VMware NSX nabízí své služby v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN) partnerům Arrow i koncovým zákazníkům.
Více informací...

Setkání VMware User Group
Nejbližší setkání VMUG se uskuteční 6.12.2016 v hotelu Barceló Praha.
Více informací a registrace

Prezentace a videozáznamy z konference Virtualization Forum 2016

Prezentace ke zhlédnutí a stažení naleznete na SlideShare, na videozáznamy se můžete podívat na YouTube.

VMware newsletter

Připomínka promo akcí VMware a Veeam, které končí v prosinci 2016

Stále ještě můžete využít promo akcí VMware a Veeam, které končí v prosinci tohoto roku: VMware Virtual SAN STD 6.5 Seeding Promotion (do 15.12.2016), VMware vSphere a vSphere with Operations Management Enterprise na Enterprise Plus Upgrade Promotion (do 26.12.2016) nebo Veeam Cloud Connect for the Enterprise promotion (do 31.12.2016). Více informací naleznete v sekci Promo akce.


Společnost VMware oznámila v listopadu dostupnost nových řešení vSphere, vSAN a vRealize
Nové edice VMware vSphere®, VMware vSAN™, VMware vRealize Log Insight a VMware vRealize Operations pomohou IT týmům efektivněji provozovat, spravovat a zabezpečit jejich tradiční i moderní aplikace.

VMware představuje inovace řešení Workspace ONE a oznamuje pokračování spolupráce se společností Microsoft na optimalizaci systému Skype for Business pro virtuální prostředí Horizon
Společnost VMware představila nový přírůstek do své nabídky řešení pro digitální pracoviště. VMware Workspace ONE Essentials je nové samostatné řešení bezpečného digitálního pracovního prostoru pro jednotný přístup k podnikovým datům a aplikacím. Rozšířené portfolio řešení Workspace ONE nyní umožňuje podnikům standardizovat digitální pracovní prostor v celém podniku pro všechny typy uživatelů a způsoby využití.

Veeam oznámil dostupnost sady Veeam Availability Suite 9.5
Verze 9.5 se může pochlubit více než 175 novými vlastnostmi. Všechny novinky jsou speciálně navržené k zajištění vyšší agility i flexibility, a to prostřednictvím zajištění dostupnosti v režimu 24/7/365 pro všechny systémy a aplikace bez ohledu na jejich provozní prostředí – od tradičních on-premise až po cloudy.

VMware představuje Kubernetes jako službu na platformě Photon
Společnost VMware oznámila zavedení integrované podpory systému Kubernetes do platformy VMware Photon™, která umožní provozním IT týmům poskytovat Kubernetes jako službu vývojovým týmům. Platforma VMware Photon bude také nově nabízet síťové a ukládací služby založené na technologiích VMware NSX® a VMware Virtual SAN™. Po zavedení těchto nových služeb představuje Photon ucelenou platformu podnikové cloudové infrastruktury pro provozování moderních, kontejnerizovaných aplikací v produkčním prostředí s podporou technologií VMware.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám několik vybraných tipů na školení VMware v prosincových termínech.