Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Představujeme Karla Nováka

Karel Novák, kterého pravděpodobně znáte z našich školení, je VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer. Je rovněž zakládajícím členem prestižního sdružení Veeam Vanguard, jehož status obhájil již čtvrtým rokem za sebou. Zkušenosti, poznatky a postřehy publikuje na svém blogu vmware-veeam.cz a je rovněž spoluautorem knihy Mastering VMware vSphere 6.5 (na foto z autorského podepisování knihy na konferenci VeeamON 2018 v Chicagu se můžete podívat zde). Aktuálně: Karel obhájil v srpnu 2018 potřetí v řadě za sebou ocenění vExpert NSX


Prezentace z VMworldu 2018 US

Zatímco se VMworld 2018 Europe v Barceloně uskuteční počátkem listopadu, VMworld 2018 US je již minulostí. Chcete-li se seznámit s novinkami z amerického VMworldu, můžete si ve videoknihovně z této významné konference vyhledat a přehrát řadu prezentací.

Prezentace a videa z konference Virtualization Forum 2017

Odkazy na prezentace a videa z konference najdete zde.

VMware newsletter


VMware představuje Cloud Foundation 3.5
VMware Cloud Foundation 3.5 nabídne zákazníkům širší možnosti implementace v privátních a veřejných cloudech a vylepšenou podporu kontejnerů. K dalším ohlášeným novinkám patří řešení vRealize Network Insight 4.0 nebo služba VMware Skyline.

VMware patří podle nezávislé analýzy trhu IDC MarketScape mezi lídry v oblasti softwaru pro jednotnou správu koncových zařízení
Společnost VMware se v letošní nezávislé komparativní studii IDC MarketScape umístila mezi lídry trhu softwaru pro jednotné řízení koncových bodů. Studie "IDC MarketScape: Unified Endpoint Management Software 2018 Vendor Assessment" řadí VMware na nejvyšší pozici z hlediska schopností a strategie a jako dodavatele s největším podílem na trhu v tomto segmentu.

Novinky VMware v oblasti virtualizace osobních desktopů: Workstation 15 and Fusion 11
Společnost VMware představila nejnovější verze svých řešení VMware Workstation a VMware Fusion. Mezi novinky patří vylepšená REST API, pomocí níž vývojáři mohou Workstation 15 Pro a Fusion 11 Pro integrovat s moderními vývojářskými nástroji a automatizovat různé úlohy při vývoji, designu a testování. Obě virtualizační platformy navíc přináší vylepšené uživatelské rozhraní, rozšířenou podporu operačních systémů a hardwaru a vylepšený vzdálený pohled na VMware vSphere.

VMware a Microsoft spolupracují na propojení a ochraně aplikací, dat a uživatelů v podnikových pobočkách a cloudu Microsoft Azure
Řešení VMware NSX SD-WAN by VeloCloud a Microsoft Azure Virtual WAN rozšiřují koncept virtuální cloudové sítě tak, aby poskytovala optimalizovanou a automatizovanou konektivitu zákazníkům společnosti Microsoft.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám několik tipů na školení VMware a Veeam v listopadových a prosincových termínech.