Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

Nejvýznamnější letošní konference

VeeamON 2017
16.-18.5.2017, New Orleans
Největší konference zaměřená na dostupnost.

VMworld 2017 Europe
11.-14.9.2017, Barcelona
Letos již v září!

Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

VMware vExpert a Veeam Vanguard: obhájeno!

Skvělou novinkou je, že Karel Novák i Jiří Viktorin obhájili ocenění vExpert i pro rok 2017! Karel Novák navíc obhájil pro tento rok také členství ve Veeam Vanguard programu, kterým se může pochlubit pouze 62 lidí z celého světa.

VMware newsletter


VMware Horizon Apps Advanced 7.1 Seeding Promotion
Do 21. dubna 2017 mohou využít zákazníci novou promo akci, kdy při nákupu vybraných produktů získají bezplatně 10-pack licencí VMware Horizon Apps Advanced 7.1 a roční SnS podporu.

7 otázek a odpovědí k Arrow Professional Services
Služby pro řešení VMware a Veeam, které nabízí Arrow v rámci svých Professional Services, právě vstupují do třetího roku své existence. Zjistěte, co v rámci těchto služeb Arrow nabízí a proč je výhodné tuto nabídku využít.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám 5 tipů na zajímavá školení VMware a Veeam v únorových a březnových termínech. V nabídce najdete tentokrát školení zaměřená na VMware vSphere, vRealize Automation, NSX či AirWatch a také pokročilé školení Veeam.

VMware vRealize Suite a vCloud Suite Upgrade Promotion
Až do 26. března 2017 můžete využít promo akci, v jejímž rámci získají zákazníci zvýhodněný upgrade z vRealize Operations/vRealize Operations Insight na vRealize Suite nebo upgrade z vSphere with Operations Management Enterprise Plus (vSOM ENT+) na vCloud Suite Standard se slevou 25%.