Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

VMware kupuje Arkin a jeho řešení pro nasazování a správu sítí

Řešení od Arkinu umí analyzovat fyzické i virtuální sítě, identifikovat problémy a pomáhat je řešit. VMware firmu kupuje především kvůli jejím zkušenostem s virtualizační technologií NSX. Více informací...


Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Veeam User Group Czech Republic - Praha

První oficiální setkání uživatelů Veeam technologií v ČR se uskuteční 25. dubna 2016.
Více informací a registrace

Arrow SDN Lab

SDN Lab s technologiemi Juniper Networks Contrail a VMware NSX nabízí své služby v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN) partnerům Arrow i koncovým zákazníkům.
Více informací...

VMware newsletter


Nová promo akce pro Q3/2016: VMware vRealize Code Stream 2.1 Seeding Promotion
Zákazníci získají při nákupu vybraných produktů 10 licencí VMware vRealize Code Stream 2.1 a roční podporu SnS bez přídavných nákladů.

Nová verze Veeam Availability Suite 9.5 nabídne úplnou integraci s technologiemi systémů Windows Server 2016 a Hyper-V 2016
Díky komplexní integraci s nejnovějšími verzemi systémů Windows Server, Hyper-V a podnikovými aplikacemi pomůže řešení společnosti Veeam pro zajištění dostupnosti firmám se zvýšením bezpečnosti i s celkovým zjednodušením podnikové informační architektury.

Známe termín letošní konference Virtualization Forum 2016
Největší virtualizační konference v České republice se uskuteční v úterý 11. října 2016 v pražském Clarion Congress Hotelu Prague.

VMware AirWatch je největším poskytovatelem řešení pro správu firemní mobility
Analytická společnost IDC označila VMware AirWatch za největšího poskytovatele řešení pro správu podnikové mobility (EMM) na světě, a to z hlediska největšího podílu na trhu za rok 2015. Společnost se meziročně rozrostla o 83,8 procenta. Podle reportu má AirWatch na trhu největší podíl ze všech 14 předních výrobců EMM, který v roce 2015 dosáhl podílu 16,5 procenta.

S Arrow na VMworld 2016 do Barcelony
Konference VMworld 2016 Europe se uskuteční v Barceloně až v říjnu, ale plánujete-li se konference zúčastnit, můžete si zajistit nejlepší podmínky již nyní. Petr Dejmek má pro vás aktuální novinky.

Webináře VMware a Veeam v nejbližších týdnech
Zveme vás na tradiční živě přenášené VMware Webtechy 2016 a webinář Veeam na téma zálohvání dat.