Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

VeeamON Forum Czech Republic 2016

Největší událost zaměřená na dostupnost datových center se uskuteční 14. září 2016 na Žofíně v Praze. Již podruhé tak Veeam propojí lídry trhu, zákazníky a partnery, kteří se dozvědí, jak zajistit řešení dostupnosti pro velké podniky. Více informací a registrace


Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Veeam User Group Czech Republic - Praha

Druhé oficiální setkání uživatelů Veeam technologií v ČR se uskuteční 24. října 2016.
Více informací a registrace

Arrow SDN Lab

SDN Lab s technologiemi Juniper Networks Contrail a VMware NSX nabízí své služby v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN) partnerům Arrow i koncovým zákazníkům.
Více informací...

VMware newsletter


VMware AirWatch Express umožní rychlejší a jednodušší správu mobilních zařízení
VMware uvedl AirWatch Express, jednoduché cloudové řešení pro správu mobilních zařízení (MDM) určené k rychlému zprovozňování nových zařízení. AirWatch Express umožňuje snadnou konfiguraci zařízení včetně aplikací, e-mailu a Wi-Fi připojení, a také šifrování dat a zabezpečení, které je v dnešním prostředí nutností.

Arrow Professional Services: bilancování po roce a půl
Na začátku roku 2015 jsme oznámili Arrow Professional Services – nabídku služeb pro řešení VMware a Veeam. Podívejme se tedy, jak se tyto služby rozvíjejí a připomeňme si, jaké přínosy nabízejí našim partnerům a koncovým zákazníkům a proč je výhodné těchto služeb využít.

VMware představil inovaci platformy Workspace ONE – identitou definované pracovní prostředí
Inovovaná platforma VMware Workspace ONE, která je založená na nejnovějších aktualizacích řešení VMware AirWatch 8.4 a VMware Identity Manager, nově umožňuje vytvořit identitou definované pracovní prostředí.

Nová promo akce pro Q3/2016: VMware vRealize Code Stream 2.1 Seeding Promotion
Zákazníci získají při nákupu vybraných produktů 10 licencí VMware vRealize Code Stream 2.1 a roční podporu SnS bez přídavných nákladů.

Nová verze Veeam Availability Suite 9.5 nabídne úplnou integraci s technologiemi systémů Windows Server 2016 a Hyper-V 2016
Díky komplexní integraci s nejnovějšími verzemi systémů Windows Server, Hyper-V a podnikovými aplikacemi pomůže řešení společnosti Veeam pro zajištění dostupnosti firmám se zvýšením bezpečnosti i s celkovým zjednodušením podnikové informační architektury.

Zveme vás na školení VMware a Veeam
Nabízíme vám několik vybraných tipů na školení VMware a Veeam v srpnových a zářijových termínech.