Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

vExpert NSX 2017

Karel Novák obhájil ocenění vExpert NSX pro rok 2017.

Kalendář akcí

VeeamON Forum Czech Republic 2017
Konference zaměřená na řešení dostupnosti, digitální transformaci a cloudové služby, která nabízí propojení IT expertů a odborníků, zajímavé informace i prezentaci novinek (24.10.2017, Praha).

Virtualization Forum2017
Třináctý ročník jedné z nejvýznamnějších IT událostí v České republice, na které sdílejí přední IT profesionálové své vize, znalosti a zkušenosti z oblasti budování moderní podnikové infrastruktury se zákazníky a odbornou veřejností (1.11.2017, Praha).


Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Prodloužení promo akce

VMware vSphere a vSphere with Operations Management Enterprise na Enterprise Plus Upgrade Promotion
Promo bylo prodlouženo do 3.2.2018!

Průzkum Trend Micro a VMware k GDPR

Trend Micro a VMware ve spolupráci s agenturou IPSOS provedly mezi českými a slovenskými manažery zodpovědnými za ochranu osobních údajů průzkum, který zjišťoval, jak jsou připraveni na nové nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Zde se dozvíte podrobnější informace nebo si můžete stáhnout celou zprávu.

VMware newsletter


VMware pomáhá podnikům k úspěchu v multicloudové éře
Rozšířená nabídka cloudových služeb VMware umožňuje zákazníkům provozovat, spravovat, připojovat a zabezpečovat libovolné aplikace v různých cloudových prostředích a zařízeních. Zjistěte více o VMware Cloudu pro AWS, cloudových službách pro správu, zabezpečení, sledování a automatizaci cloudové infrastruktury a aplikací, platformám VMware Cloud Foundation a VMware NSX.

Nový software VMware pomůže zákazníkům modernizovat datová centra
Představení nových vydání softwarových řešení VMware Integrated OpenStack a VMware vRealize Network Insight, která pomáhají zákazníkům modernizovat datová centra s cílem zlepšit akceschopnost podniku i vývojářů, rozšířit možnosti sítí a posílit bezpečnost. Společnost VMware také uvedla novou nabídku VMware vSAN, která zrychlí zavádění distribuovaného IT díky nižším nákladům a jednoduššímu rozšiřování funkcí podnikového IT mimo datová centra.

VMware posiluje bezpečnost aplikací běžících v cloudových a virtualizovaných prostředích VMware vSphere
Řešení VMware AppDefense zavádí bezpečnostní model, který je inherentní, založený na posuzování záměru a zaměřený na aplikace.

VMware Workspace ONE: první řešení pro poskytování jednotného uživatelského prostředí, jeho správu a zabezpečení pro všechny platformy koncových zařízení
Řešení Workspace ONE s využitím virtualizační technologie VMware Horizon mění tradiční systém Windows na cloudovou službu digitálního pracovního prostředí. Nová služba Workspace ONE Intelligence umožňuje analýzu, plánování a automatizaci.

VMware a Amazon Web Services oznámily dostupnost služby VMware Cloud na platformě AWS
Výsledkem strategického partnerství mezi předními dodavateli v oblasti privátního a veřejného cloudu je plně integrovaný hybridní cloud.

VMware a Pivotal představují produkt Pivotal Container Service a navazují spolupráci s Google Cloud s cílem nabízet kontejnerovou platformu Kubernetes podnikovým zákazníkům
Nový produkt Pivotal Container Service nabízí jednoduchý způsob, jak nasazovat a provozovat produkční kontejnery Kubernetes na platformách VMware vSphere and Google Cloud Platform.

Veeam nabídne nejlepší řešení dostupnosti i pro Microsoft Azure Stack
Špičkové technologie Veeam pro ochranu dat a řešení dostupnosti budou k dispozici i pro hybridní cloudy Azure.