Vyhledávání na www.vmwarenews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání newsletteru
Řešení třetích stran

Řešení VMware a F5 umožňují práci zaměstnanců odkudkoli

Seznamte se blíže se společným řešením VMware a F5 pro dostupnost aplikací a podívejte se na krátké video. Více informací...


Blog vmware-veeam.cz

Na blog vmware-veeam.cz píše Karel Novák, VMware vExpert, VMware Certified Instructor a Veeam Certified Trainer.

Arrow Professional Services - naši specialisté získali novou certifikaci

Jiří Viktorin a Karel Novák získali aktuálně novou certifikaci VCAP6-DCV Design, která dále zvyšuje a garantuje kvalitu služeb poskytovaných v rámci Arrow Professional Services.

Arrow SDN Lab

SDN Lab s technologiemi Juniper Networks Contrail a VMware NSX nabízí své služby v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN) partnerům Arrow i koncovým zákazníkům.
Více informací...

VMware newsletter


VMware a Veeam na konferenci Virtualization Forum 2016
Společnosti VMware a Veeam představily své novinky na pražské konferenci Virtualization Forum 2016, kterou navštívilo 550 zákazníků, resellerů a zájemců o virtualizační a cloudová řešení.

VMware vydává nové verze řešení vSphere, Virtual SAN a vRealize založené na hybridní architektuře Cross-Cloud
Společnost VMware představila na konferenci VMworld 2016 Europe nové verze svých špičkových výpočetních, ukládacích a cloudových řešení, které umožňují IT týmům efektivněji lokálně i vzdáleně provozovat, spravovat a zabezpečovat své tradiční i moderní aplikace. Nová vydání VMware vSphere, VMware Virtual SAN a VMware vRealize Automation zavádí podporu pro kontejnery, což pomáhá vývojářům dosáhnout vyšší produktivity a IT snadněji provozovat kontejnerizované aplikace v produkčním prostředí.

VMware a AWS představují novou hybridní cloudovou službu „VMware Cloud on AWS“
Společnosti VMware a Amazon Web Services oznámily uzavření strategické aliance, jejímž cílem je vytvořit a poskytovat integrované hybridní cloudové řešení, které zákazníkům poskytne kompletní softwarově definované datové centrum (SDDC) od největšího světového poskytovatele soukromých cloudových řešení, provozované v nejoblíbenějším, nejdůvěryhodnějším a nejrobustnějším veřejném cloudu. VMware Cloud on AWS umožní zákazníkům provozovat aplikace v soukromých, veřejných a hybridních cloudových prostředích založených na řešení VMware vSphere.

VMware inovuje digitální pracovní prostředí díky sjednocené správě koncových bodů, podpoře pro Windows 10 a pokročilejší správě identity
Společnost VMware představila nový přístup ke sjednocené správě koncových bodů pro Windows 10, společně s novými funkcemi pro VMware Horizon a VMware Workspace ONE. Tyto novinky pomáhají vylepšit digitální pracovní prostředí a vyřešit výzvy týkající se podpory stále narůstající mobilní pracovní síly, která požaduje kdykoli a odkudkoli přístup ke všem aplikacím prostřednictvím libovolného zařízení.

Veeam chce ovládnout trh se zálohováním a zajištěním dostupnosti pro službu Microsoft Office 365
Veeam posiluje svoji strategii v oblasti zajištění dostupnosti v prostředí hybridních cloudů: od převažujících tradičně licencovaných privátních cloudových prostředí rozšiřuje Veeam prostřednictvím agentů pro Windows i Linux svoji působnost do podnikových SaaS i veřejných cloudů, které firmám přináší řešení opravdové dostupnosti pro velké podniky.